Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • care aveti ocazia sa treceti pe langa Sectia 3 ,o sa vedeti cum militia isi parcheaza masinile in sosea,sub semnul de "Oprire interzisa" direct in strada...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Baiii am reusit si eu sa bag in seama pe pagina.la cat ma stiu eu cu netu!!!!!!!!si mai lasati naibii liniutzele la stadion

      Comment


      • Si datzi si mie id voastre.sa va am pe mess ca ma stiu un pic mai bine decat pe pagina)

        Comment


        • cristi_xp , sectia 3 ii cumva aia de la gara de nord ?
          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

          Comment


          • Originally posted by Burta View Post
            Baiii am reusit si eu sa bag in seama pe pagina.la cat ma stiu eu cu netu!!!!!!!!si mai lasati naibii liniutzele la stadion
            Originally posted by Burta View Post
            Si datzi si mie id voastre.sa va am pe mess ca ma stiu un pic mai bine decat pe pagina)
            auzi, vino tu la intalnire si mai vedem daca iti dam id-urile de messenger
            fa ceva trafic aici pe forum, ca sa te cunoasca lumea, nu sa vb pe privat... ti se pare corect? de-aia-i forum, sa discutam cat multi despre cat mai multe. asa ca fa trafic...id-urile de mess o sa vina ele singure, n-ai grija
            daca tot ai adus vorba de liniute la stadion? ai fost acolo si te-a deranjat? nu-ti fa griji, n-o sa se mai faca, dar macar hai cu noi la un suc dupa episodul "stadion", sa mai vb una-alta. locatiile de suc sunt club8, rompetrol sau spalatoria de la baza 2.
            hai cu repliza
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Originally posted by Lucianitos View Post
              buz ai plecat cand am zis ca ma bag si eu cu tine la una , repede ai fugit ) , ce sa faci cu putoarea aia de motor?
              se ofera aici unu cu o putoare identica buz, te tine?

              @Burta: asculta de csebalyn ca mare dreptate are! pe linga id-uri de messenger o sa primesti si numere de telefon
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Originally posted by Lucianitos View Post
                cristi_xp , sectia 3 ii cumva aia de la gara de nord ?
                aia de vis a vis de profi...cum mergi in calea shagului...
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Originally posted by csebalyn View Post
                  daca tot ai adus vorba de liniute la stadion? ai fost acolo si te-a deranjat? nu-ti fa griji, n-o sa se mai faca, dar macar hai cu noi la un suc dupa episodul "stadion", sa mai vb una-alta. locatiile de suc sunt club8, rompetrol sau spalatoria de la baza 2.
                  hai cu repliza
                  Pai ce sa il deranjeze pe el, cand el e ala cu tm 33 mat care sia dat prima data cu mine, are baiatu dume in program...
                  1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                  Comment


                  • Bai nu ma mai certatzi ca sunt 33 MAT si scuze ca nu mam identificat ...acuma descopar si eu pagina

                    Comment


                    • [quote=crististreulea;67262]se ofera aici unu cu o putoare identica buz, te tine?

                      Da cum sa nu ma tina, cu toate ca nu ma prea stiu la liniutze. Numa bine...asa invat si eu... facand exercitii, logic nu?

                      Cum zicea si Suru la burta ajunge mai greu netu :P da lasa ca invata si el si numa bine mai schimbam niste vb cu toti golanisti!
                      Last edited by Cristi_Xp; 5 February 2008, 18:32.
                      1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                      Comment


                      • dada buz logic planetarele
                        hahaha
                        @lucianitos : Nu am venit ca o trebuit sa plec , voi va-ti chiscat de frica ca vine militia , repede unu dupa altu , boris ce ai vrut sa ii faci la ala cu tico " am vrut sal fac emblema in lpe grila din fatza dar nah nu stia saracu ce sa faca cind o venit mastodontu spre el hahaha
                        @burta ce user tiai facut elevule ai vindut toba? tiai facut acuma plinu te doare la basca

                        Momentan 4 utilizator(i) vizualizeaza Thread-ul (4 membrii and 0 guests)
                        ‎boris , ‎Burta , ‎Buz , ‎lau_swat
                        drepti ca va sparg haha
                        cetateanu strain cind vi la oras ? tiai recuperat hainele de pe sirma ?
                        eu simbata asta lipsesc ... nu voi fi in localitate
                        Last edited by Cristi_Xp; 5 February 2008, 18:33.
                        sigpic

                        Comment


                        • mah iara ma certati cu plinu

                          Comment


                          • Lasa dracu ca pune taikmiu altele ca nu eu il intretin ) eu il forjez taikmiu il repara...:P. Sincer eu nu conduc agresiv si alea alea ca mai dau o liniutza aiurea o data la juma de an nu cred k e mare lucru asa ca...
                            1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                            Comment


                            • @buzz neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj la motor sub filtru de ulei nu tiai pus sau pe bujii parerea mea
                              sigpic

                              Comment


                              • Ce va luati mai de neoanele mele...sa vezi ce fain arata seara...mai ales ca bat toate dupa bass...ma...sti cum intorc toti capu seara dupa Golanu meu, nu te joci :P. Fac senzatie knd deschid portbagaju mai ales ca lada e cu pexiglass si are si leduri albastre inauntru si cu addon de neoane asezate frumos sa nu se vada, dekt lumina lumina, care pulseaza, asa, odata cu bassu si implicit cu tabla )
                                1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google