Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da.da sa fie necenzurat
    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

    Comment


    • eu vreau sa apara pe fundal Parazitii - moartea intreaba de tine;Parazitii - daca as fi presedinte;Parazitii Mari romani;Parazitii Slalom printre Cretini si nu ultima Parazitii Te sparg La Buci alege tu una din astea
      sigpic

      Comment


      • si sa nu tai la montaj pe boris cand ii arata "semnu: nostru din tm
        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

        Comment


        • nu conteaza ora vrem filmarea si nu edita prea mult ca oameni au spus din suflet ce au spus

          Comment


          • vrem filmarea , vrem filmarea )))))))))) da exact cum ai filmat , daca o lasi asa cum ii dam o bere
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • tapa
              fillmare
              nici, canci ,

              eu cred k streulea nu avea caseta in camera


              daca editezi filmarea data viitoare venim noi cu camera .......
              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
              YO2MKL
              sigpic

              Comment


              • vad ca streulea e un maestru al amagiriilor cred ca navea caseta sigur data viitoare vor fi mai multe camere
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Originally posted by crististreulea View Post
                  ...pe la 1-2 noaptea, asta in caz ca nu adorm pe scaun...
                  n-am fost destul de explicit?
                  n-am prins ora 00:00 treaz, la 01:15 am stins calculatorul si evident nu era terminata editarea. pina la ora 13 azi maxim e sus
                  Last edited by crististreulea; 24 February 2008, 13:15.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • ma scuzati si pe mine ca sunt pe langa dar ce naiba de filmare aveti?ceva nou?
                    va-ti dat pe undeva?iveco ceva?

                    Comment


                    • da de unde, au fost citeva dedicatii, doar ca tu ai plecat cu 5 minute inainte
                      si filmul muuuult asteptat
                      acest film a fost sters de pe youtube
                      Last edited by crististreulea; 24 February 2008, 14:54.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • huuuuuuuuoo , ne-ai tradat , noi care am spus-o din inima tu ai pus beep !
                        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                        Comment


                        • calm lucianitos, in aprox juma de ora vine si versiune in care am sters beeepurile
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • hai cu versiunea necenzurata ca te ucid dar sa fie cu parazitii ba streulea ca data viitoare am sa iti iau bilutzele EU! nu doar nevasta-ta
                            sigpic

                            Comment


                            • hai cu ea necenzurata , sa auda si baieti dedicatia
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • iata si versiunea in care am scos toate acele beepuri. mai putin semnele obscene
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google