Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu-i bai seba, o sa filmez eu sa vedeti ce ati pierdut

    prezenti:
    1. boris
    2. bubu_vasile din arad
    3. tm87kis la prima intilnire
    4. christian86
    5. lucianitos
    6. Cristi_XP
    7. mareom
    8. csebalyn
    9. lau_swat
    10.alpha
    11.vali cu un prieten
    12.crististreulea
    13.virtualmansorin


    editare ulterioara. filmul corectat
    Last edited by crististreulea; 5 March 2008, 21:16.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Din nefericire...eu nu-l vad nici la ora asta
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Intalnirea LoganClub Timisoara, 1 Martie 2008

        sigpic
        ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

        Comment


        • Misto! nu vine odata soarele si la noi ?
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Parca da un pic "rateuri" clipu pe la min 4':40"...sau asa trebuie? (dar in rest este super OK)
            PS:Moama ce s-a ajuns bubu, sa inceapa clipul chiar cu el(unul de-al nostru de la arad)pfff...ce mai e vedeta )
            sigpic

            Comment


            • Aceasi eroare o aveam si pe comp dar credeam ca din cauza de nerandare dar se pare ca m-am inselat.
              bubu_vasile era personajul important, acesta e motivul pentru care a aparut primul in film. se lauda unu ca bubu e mare cit mareom, sorin si mai unu la un loc . eu doar am vrut sa arat adevarul
              inainte sa randez facea la toate pozele asa, in filmul final nu face la toate, deci e sigur o eroare si n-am mai verificat, adormeam pe scaun.
              probabil o sa va intrebati de ce a durat 5 ore acea editare, nici eu nu stiu
              azi mai aplic ceva corectii de luminozitate, ecrane verzi si il urc din nou.
              pe la ora 00:10 a terminat uploadul, convertirea de catre ei a durat mai mult ca de obicei, asta e.
              ce oameni maaaa!!!! Nu aveti somn la orele alea?
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Unii au fost pe oras...la orele alea
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Streulea: Dau o bere ... nu pentru ca am fost vedeta, ci pentru coloana sonora a filmarii
                  ca daca lasa-i muzica din o anume masina ... ma uitam la film fara sonor



                  PS ploaia aia am prins-o din pacate pe drum in zona ortisoara. pentru vreo 10 minute de drum (pana dincolo de vinga) a fost nasol rau.
                  Last edited by bubu_vasile; 5 March 2008, 10:16.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • JALNIC ! unde e fundalu cu paraziti ba ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Ascultati: Http://en.4you.dada.net/audio/detail/3877951/

                      Comment


                      • Originally posted by boris View Post
                        JALNIC ! unde e fundalu cu paraziti ba ?
                        la tine in masina :Sofer1:
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Rommy, aici esti offtopic cu acea melodie
                          aici pui chestii diverse, discutii despre orice
                          gata, am reeditat filmul si se vede mai bine
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Misto cum zice irinel
                            ma impresionat pina la lacrimi
                            sigpic

                            Comment


                            • Mai da ce ii cu pamantu ala sau cartof ce-o fi, la toba lui cristi_XP? ))
                              sau nu vad eu bine
                              sigpic

                              Comment


                              • E tuning pt toba
                                defapt calamina de la motor cum ii da blana sau o fi traficant de pamint galben de racajdia
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google