Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scuze, scuze!

    Comment


    • Originally posted by boris View Post
      E tuning pt toba
      defapt calamina de la motor cum ii da blana sau o fi traficant de pamint galben de racajdia
      interesant....oricum asa se vede in clip zici ca are ceva indesat acolo pe tzeava :Shock2:
      sigpic

      Comment


      • Ce oameni ! ) oricum a iesit la primul "spritz" pe acceleratie
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Chiar asa ... ce oameni ... puteau sa pune si ei macar un pumn de mortar sa stea aia mai bine
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Voi va trageti pe cur 'napoi? Unde-i lista de miine? Pai ce caru meu e asta?
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Faceti o lista fratilor, ca eu nu o sa fiu in tm pana mai spre seara asa ca nu voi participa la intalnirea asta.
              sigpic

              Comment


              • Nici eu nu pot sa vin ,lucrez dupamiaza!!!!
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Atunci cine vine ?
                  1.lucianitos
                  2.????
                  Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                  Comment


                  • Oameni buni...se face ceva miscare aziii...

                    Comment


                    • Mai venim eu si xp
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Pai cred ca ajung si eu la 4

                        Comment


                        • Si eu pe aproape
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Da intradevar doamnelor si domnilor o vara incendiara
                            1)boris
                            2)iarta-l pe cristi(icspe)
                            3)alex(burta/33mat)
                            4)lau_swat
                            5) dupa 1h si ceva intirziere nimeni altul decit sebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                            6)si cu efect intirziat jiji mare om mare caracter care era sa se suie peste pompa nr1 din rompetrol cu driftu lui )
                            rusine sa va fie celor care v`ati tras pe cur si mai ales ala care o fost nr`1 cind o facut lista pt simbata
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu am vrut sa vin , ma-m trecut si pe lista , dar o intervenit ceva si nu am mai putut sa vin , data vitoare
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • Nu mai are rost data viitoare.. nu ai anuntat ca nu mai vi v-am asteptat in frig si voi ./. vad durut in basca
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google