Program Gratuit De "CERUIRE" La Auto Europa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La Oradea se face ceruirea la Auto Bara,pe calea Clujului.Masina mea este din 2005 si am primit si protectiile de aripi.

    Comment


    • #17
      Eu nam primit ca e din martie 2007
      sigpic

      Comment


      • #18
        Sfatul meu este sa verificati eventualele puncte de rugina care au aparut in zona aripilor si sa cereti remedierea lor. Trebuie sa va monteze si protectiile pentru aripi numai in cazul in care nu s-au constatat urme de rugina.

        Comment


        • #19
          Cu ocazia celei de-a doua revizie si a ITPului, am rezolvat problema ceruirii masinii( Septembrie2006).Durata aproximativa 2 ore.

          Comment


          • #20
            Bravo eu am lasato dimi si am luato la 15 cam 8h
            sigpic

            Comment


            • #21
              QUOTE=gogoasha69;168516]Face la toate masinile sau numai la un anumit lot ?[/QUOTE]

              Se Fac La Masinele 2004 2005 2006

              Se face la aproape toate service-urile din tara si este gratuit este un program antioxidare(antirugina)

              Originally posted by adri
              Se face la aproape toate service-urile din tara si este gratuit este un program antioxidare(antirugina)
              este o solutie pe baza de ceara se face la usi praguri stalpi si lonjeroane

              Se face la masinile 2004 2005 2006 este gratuit si se face aproape la toate service- urile din tara este o solutie pe baza de ceara care se introduce in praguri stalpi usi si lonjeroane

              Originally posted by adri View Post
              QUOTE=gogoasha69;168516]Face la toate masinile sau numai la un anumit lot ?
              [/QUOTE]la masinile 2004 2005 si partial 2006 daca nu sunt probleme de oxidare se primesc si protectiile de aripi GRATUIT care sunt 140 ron EU AM FACUT LA AUTO BARA SI CERUIREA SI OXIDAREA SI SUNT FOARTE MULTUMITA

              Portbagajul Nu Se Vopseste Dar Oricum Nu Am Ridicat Niciodata Mocheta ,bine Ca Nu Mai Este Rugina Acum E Ok

              Eu Zic Sa Mergeti La Service Si Daca Nu Primiti Scrisoare
              Last edited by Cristi_Xp; 22 March 2009, 23:08.

              Comment


              • #22
                si pana cand e valabil k eu nu am primit nimic si e din 2004
                (\__/)
                (='.'=)
                (")_(")

                Comment


                • #23
                  suna la AE. Spui ca ai auzit de programul gratuit de ceruire si vrei sa ceri informatii ...

                  S.
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • #24
                    ok ms. dar vream sa stiu daca e oferta de acum 1 an de exemplu. cand ati primit scrisorile?
                    (\__/)
                    (='.'=)
                    (")_(")

                    Comment


                    • #25
                      sall si eu am fo informat de chestia asta si m-au chemat (masina ii din 2005) am primit mocca acele protectii oricum le aveam puse de dinainte si s-au uitat in portbagaj la roti acolo si doar intr-o parte s-au vazut urme de rugina, dupa ce am ridicat-o am vaz ca doar acolo au antigonat-o su nus ce drac au facut .
                      DACIA

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google