Pista sannicolau va fi distrusa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pacat ca o inchid

    Comment


    • #17
      Nu vreau sa va dezamagesc, dar puteti merge la toate ziarele si televiziunile!Daca "cineva" si-a propus ca pe terenul acela este rost de a scoate bani, chiar nu mai aveti ce face!
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #18
        Aia sunt cu multe chesti tari,ma refer la RR
        sigpicnu o mai vind...am donato

        Comment


        • #19
          Am vorbit cu tata mio si mi a spus ca inca nu s au alocat fonduri pt noua constructie si cam degraba no sa se construiasca acolo...Dar ma gandesc sa nu se apuce sa strice pista. Poate hotararea sa dat pt ca in ultimi ani nu sa mai tinut pe pista nimica oficial .Eu cred ca ar trebui sa ne strangem cativa sa mergem la primarie sa vada primarul ca pista aia ii folosita de cineva...As vrea sa ma implic ,in caz ca reusim sa salvam pista, la terminarea ei....Proiectul ii depus la primarie are si autorizatie de constructie....Tot ce ne trebuie sunt banii...Poate printr un clob autorizat am putea obtine un contract de sponsorizare....Cunosc cateva firme mari in sanniclau (delphi...Zoppas) si poate mai are cineva de aici cunostinte prin tm sau de oriunde...Eu cred ca daca ne implicam un pic putem rezolva problema

          Comment


          • #20
            @Ovy71 eu colaborez cu Delphi de multa vreme (ca prestator servicii externe) si nu vreau sa te dezamagesc, dar de la ei nu o sa primesti nici un ban. Au un buget si un sistem de cheltuieli programat cu un an inainte, care trece prin consiliul de administratie a firmei mama (din america), iar daca in buget nu e prevazuta cheltuiala dar mai ales daca nu are legatura cu firma ma indoiesc ca o sa primesti sponsorizare.

            Oricum, daca tu ai alte legaturi sau poti trage niste sfori legate unde trebuie atunci ai sanse, asta depinde insa si de modul de abordare a sponsorului. Bafta.
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • #21
              Principala problema ii sa salvam pista...Dupa ce o fi nu se stie...Niciodata nu stii de unde sare iepurele

              Comment


              • #22
                A facut cineva ceva sau ramas la stadiul de idee? Clock's ticking...
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • #23
                  Eu zic ca va agitati degeaba!
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #24
                    Eu nu cred ca ne agitam degeaba...De ceva timp nu sa tinut acolo nimic oficial...Daca se angajeaza un club sa tina cateva etape acolo cred ca o sa reusim ceva...Nu cred ca ca trece primaria cu vederea daca ne am aduna multi si sa mai aducem si ceva televiziune asa cum a fost ultima data cand sa adunat lumea la pista

                    nu mai posta mirc! pt ultima data...
                    Last edited by Seba; 8 October 2008, 17:54.

                    Comment


                    • #25
                      S-a lasat linistea... Mai stie cineva ceva?
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment


                      • #26
                        Din cate am aflat primaria inca nu are bugetul pentru campus...Dar niciodata nu se stie cand o sa bage buldozerele in pista...Eu o sa ma duc la intalniri la RR si incerc sa organizez ceva ...O sa postez si aici daca organizam ceva

                        Comment


                        • #27
                          A uitat lumea de subiectul asta?
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • #28
                            Deocamdata nu se inchide.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #29
                              Pai ce sa se mai inchida?Imobiliarele sunt stagnate pentru moment, e criza...Femeile se casatoresc din dragoste deja, n-ai vazut?
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google