Imbracat Volan In Piele Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    str se numeste STEFAN CEL MARE pana la intersectia cu linia de tramvai 8 de acolo incepe calea buziasului,zi mie ceva reper ca ma cam descurc acolo
    nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

    Comment


    • #32
      Salut baieti, vreau sa va arat cum arata volanul meu imbracat de mine in maxim 1 ora cu un kit pentru volan cumparat din comert.Pielea e de foarte buna calitate, moale si rezistenta in acelasi timp.Merge pe orice tip de volan..
      [IMG][/IMG]

      Comment


      • #33
        Daca sunteti interesati eu colaborez cu un tip meserias care imbraca volane in piele naturala diverse combinatii.
        Attached Files
        sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

        Comment


        • #34
          Originally posted by bossake View Post
          Am fost acum vreo luna la un tip in craiova pentru un prieten la o skoda octavia. E de mare calitate pielea si lucrarea. La 150 ron mi s-a parut pomana curata .

          Salut, multumesc pentru aprecieri , sunt bucuros ca lucrarile mele va plac, va pot rezolva in 3 moduri: montarea husei direct pe masina, trimiterea volanului si expedierea sa cu husa montata si a 3-a varianta - va pot trimite husa gata formata pe care o veti monta singuri, insotita de ac, ata+ instructiuni de montaj cu poze ( aceasta varianta numai pt. logan faza1).

          Comment


          • #35
            cat costa volanu de logan,si burdufu de la schimbator
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • #36
              300 lei , si e gata in 2 ore daca te programezi.
              sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

              Comment


              • #37
                Ghebriel, pt. ph2 cat costa, cat dureaza, trebuie demontat ceva ?
                Multumesc

                Comment


                • #38
                  150, nu trebuie demontat nimic, dureaza mai multpt ph2 aprox .5 h , asta pt ca nu am sablonul facut , ochiometric mi se pare a fi volanul de megan1 sau clio,volane la care am sabloane, dar trebuie masurat pt a sti exact .

                  Comment


                  • #39
                    Cumva, mai faci drumuri prin Bucuresti?

                    Comment


                    • #40
                      stai ca nu inteleg ! ma scuzi ca te intreb Ghebriel ! De ce cel de ph2 e 150 si cel de ph1 e 250 ? ca stiu ca burdufu de la schimbator e 50 lei ! Intreb doar ! Sau am inteles eu gresit ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        ambele sunt 150, raspunsul lui alin nu se refera la lucrarile mele, ele se pot vedea pe blog-ul a carui adresa o gasiti la profilul meu( la Informatie de Contact)

                        Originally posted by um2802 View Post
                        Cumva, mai faci drumuri prin Bucuresti?

                        nu mai ajung la bucuresti.
                        Last edited by ghebriel; 10 June 2010, 14:59. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #42
                          Ghebriel - pt. versiunea asta : va pot trimite husa gata formata pe care o veti monta singuri, insotita de ac, ata+ instructiuni de montaj cu poze - ce ar trebui sa masor sa-ti trimit avand in vedere ca este ph2 si sa fie oki ca dimensiuni?

                          Comment


                          • #43
                            pot trimite husa gata formata numai pt volanul faza 1 , pt faza 2 nu se poate.

                            Comment


                            • #44
                              Gabriel,
                              Cand va fi gata si sablonul pentru facelift logan? As fi si eu interesat

                              Comment


                              • #45
                                cineva in pitesti care imbraca volane in piele?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google