Sigla LGC Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigla LGC Tulcea

    O sa rog pe toti membrii tulceni sa vina cu idei pentru sigla oficiala a LGC Tulcea Aici se vor posta numai ideile legate de scest subiect. Multumesc si va astept pe fiecare cu cate o idee.
    sigpic

  • #2
    Sigla LGC Tulcea

    Avem aici primele idei pentru sigla LGC Tulcea Nu uitati ca inca sunt facute pe fuga O sa mai necesite ceva "polish" Astept parerile voastre,sa vad cati suntsi cati sunt
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #3
      sper sa o faceti pana in mai sa o pot include in tabloul pentru internationala.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #4
        Eu sunt pro pentru cea de-a treia sigla,sau daca ar putea face cineva o sigla cu un peste cu gura inchisa eu nu ma pricep prea bine dar daca reusesc ceva va arat si voua :P
        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

        Comment


        • #5
          Sigla LGC Tulcea

          Originally posted by vyp75 View Post
          sper sa o faceti pana in mai sa o pot include in tabloul pentru internationala.
          Si noi speram la fel Nu cred ca o sa dureze asa de mult sa luam o decizie finala
          sigpic

          Comment


          • #6
            tot pt. 3 sunt si eu!

            Comment


            • #7
              mai ,mai puneti si voi sigle ca diseara o sa incerc sa mai pun si eu cateva embleme sau dati idee pareri ca nu cred ca ne oprim decat la 3 buc dava nu stiti sa le prelucrati macar spuneti cum si noi o sa incercam

              Comment


              • #8
                mie imi plac toate trei dar asa cum ati spus si voi mai multe nu strica

                Comment


                • #9
                  @-Alex- O sa trebuiasca sa te decizi odata si odata numai la una singura

                  @-LGC Tulcea - O sa va rog si pe voi sa postati si alte idei,altfel vom ramane cu ce avem pana in momentul de fata,iar cand va fi votul final, nu as vrea sa vad si figuri nemultumite Cu cat mai multe,cu atat mai bine
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    frumoase 2 si 3. ar fi interesante niste sigle 3D, ar iesi din tiparul siglelor obisnuite. "succesuri" la creativitate.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Sigla LGC Tulcea

                      Originally posted by tdan08 View Post
                      frumoase 2 si 3. ar fi interesante niste sigle 3D, ar iesi din tiparul siglelor obisnuite. "succesuri" la creativitate.
                      Multumim pentru aprecieri,cat despre sigla,o sa fie ceva mai "revolutionar" Se va pune peste imagine un strat de rasina sa fie protejata cat mai bine Ideea cu 3D nu e rea deloc A fost luata si asta in calcul Vedem ce va fi pana la final.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Inca doua exemplare isi vor face simtita prezenta in randul siglelor deja existente Astept parerile voastre

                        Multumesc Bogdan pentru ajutorul acordat! Esti the best
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          hai baieti, ca se poate si mai bine! o sugestie: delta dunarii pe mijloc.

                          despre care Bogdan e vorba?
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by bogdan_1984 View Post
                            hai baieti, ca se poate si mai bine! o sugestie: delta dunarii pe mijloc.

                            despre care Bogdan e vorba?
                            Treaba cu delta e cam aerisita. Nu crezi?
                            Bogdan este prietenul meu de o viata de aici din Tulcea.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              salut baieti aratati.mi si mie un model pentru ph2

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google