Sigla LGC Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    va urma in cateva zile

    Comment


    • #17
      Prima sigla dintre ultimele 2 postate nu prea are legatura zic eu,stiu ca nu am adus nici o idee ca nu am inspiratie deloc,dar e urata si a doua e cam "trasa de par" cu privirea agresiva,e totusi ceva ce ar fi putut pune oricine,dar si-au cautat ceva care sa ii reprezinte...eu de prima data am zis sa punem ceva specific judetului Tulcea,noi avem cu pescuitul,cu delta,cu dunarea,monumentul,statuia din piata civica daca are vreo importanta :-??, din astea nu se poate cauta o combinatie sa iasa ceva?
      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

      Comment


      • #18
        Nu cred ca ar fi musai sa ne axam numai pe delta,monument si alte statui Eu spun ca trebuie sa facem ceva ce ne place si credem ca se potriveste Pana la urma aici s-au poastat cateva exemplare ca sa avem de ales dintre ele O sa facem si un poll (vot) dar sa se mai adune si alte exemplare.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Parerea mea e sa renuntati la pestii aia voi faceti sigle pentru un club sau pentru o firma de articole de pescuit? uite cum am facut noi sigla pentru drc tulcea
          Attached Files

          Comment


          • #20
            @vax - Voi sunteti club de racing,noi de marca.Trebuie sa ne legam de ceva care sa ne reprezinte regiunea. Ca atfel,pana acum il aveam pe Bart Simpson nude ca emblema.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Pai da ma da si noi am ales un peste ,bine nu sunt prea multi rechini in tulcea da asa simbolic.Eu zic sa puneti poza lu silviu pe emblema

              Comment


              • #22
                Voi ati pus rechinul. Noi o sa il punem pe Nemo pe sigla si rezolvam treaba Tulcea is a big ocean si e loc de everybody.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  sigla cu pestele muschilos e tare.....

                  Comment


                  • #24
                    Eu merg pe ce de a 2 cea cu ochii

                    Comment


                    • #25
                      si eu la fel un vot pentru ochii

                      Comment


                      • #26
                        pana acim 2 voturi pentru ochi care mai doreste care mai pofteste

                        Comment


                        • #27
                          3 voturi pentru cea cu ochi - Bad boy'z de Tulcea
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            4 voturi ptr sigla cu ochi

                            5 voturi ptr sigla cu ochi...:-"

                            6 voturi ptr sigla cu ochi ;))))

                            gata sa adjudecat...>< ramane sigla cu ochi...asteptam bani si prezenta nu vivi?
                            Last edited by alexutzuRGF; 31 March 2010, 09:21. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #29
                              bine ma baieti aratati-mi si mie unde imi puneti voi cei 2 ochi pe sigla mea:-?

                              Comment


                              • #30
                                La intalnirea de azi o sa va aduc un exemplar al siglei si o mostra a materialului pe care il vom folosi pentru confectionare.O sa fie foarte tare ,va asigur de asta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google