Tricouri Logan Club Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by geoga View Post
    scrisul este de 2.5 cm si astea sunt tricourile finale si masina are inaltimea de 10 cm
    de ce s-a renuntat la inscrisurile hotarate anterior?
    sau mai bine cand s-a luat decizia aceasta!?
    asta in caz ca se doreste sa se explice si celor care habar nu au ...

    Comment


    • #47
      Misto tricourile,pt mine sunt ok asa cum sunt
      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
      www.loganclub.ro

      Comment


      • #48
        sal nu te supara mai kelburtos culoare a fost aleasa intamplator nu neaparat trebuie albastre poate le facem violet nu ce ziceti baieti

        Comment


        • #49
          kelburtos a glumit......faceti-va ce culoare vreti
          sigpic

          Comment


          • #50
            Pai nu sa dat comanda inca? Eu credeam ca deja sa stabilit modelul si culoarea ...si nici cu siglele,parca sa stabilit modelul siglei, ce lipseste acum?
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • #51
              Pai cum sa se dea comanda daca nu am toate datele necesare?
              Deci daca vreti sa le faceti la Galati imi trebuie dimensiunile fiecaruia(pe site-ul pus anterior gasiti si dimensiunile tricourilor),numarul de bucati si trei culori...prima va fii cea de baza iar urmatoarele doua rezerve.Si evident de care doriti Polo sau normale.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Pai dimensiunile imprimarilor din cate am vazut s-au stabilit, ramane marimea tricoului pentru fiecare in parte. Tricoul ramane albastru, tip polo cu scris LoganClub pe fata cu scris Logan(rosu) Club (alb), iar scrisul de pe maneci, dreapta numar inmatriculare, stanga numele preferat scris tot cu alb, iar pe spate schita de logan culoare neagra la fel si LoganClub Tulcea scris sub schita tot culoare neagra. O sa incep eu cu datele tricoului.

                Numar inmatriculare: TL-90-DNY (sau 90-DNY depinde cum incape mai usor)
                Numele: Danny
                Marime tricou: XL

                P.S. Daca mai sunt completari si m-am grabit eu va rog sa-mi spuneti dar candva trebuie data comanda asta ca dureaza prea mult deja...
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • #53
                  la ultima intalnire s-a stabilit modelul de tricouri! acum ramane ca sa trimitem fiecare marimile si sa dam comanda lui valeriu ;)

                  Comment


                  • #54
                    asa cum a spus LCM am stabilit la ultima intalnire culoare pentru a nu mai copia/imita/irita alte judete si inscrisurile de pe tricou sunt stabilite.
                    model polo- culoare neagra, inscrisuri albe
                    Nr. inmatriculare : TL-55-SBG
                    Nume : Bogdan
                    Marimea : XL

                    Comment


                    • #55
                      Parca ramasese culoarea albastra?
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                      www.loganclub.ro

                      Comment


                      • #56
                        sa se verifice cate judete au deja tricori albastre !!!

                        Comment


                        • #57
                          Dar ce are culoarea albastra? Si daca au si celelalte judete ce? Acum trebuie sa fim privati de ce au alte judete ca sa nu ii copiem...aiurea dar ma rog, negru nu iese bine in combinatie cu alte culori cum ar iesi albastru, e totusi vara(negru atrage caldura si mai avem un model tot pe negru), despre tricoul alb ce parere aveti, sau un verde lemon ?
                          Last edited by Danny90; 12 June 2010, 02:19.
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • #58
                            si eu spun tot albastru.Ce conteaza cum au alte judete.Difera scrisul de pe tricou.
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                            www.loganclub.ro

                            Comment


                            • #59
                              pana miercuri sa avem si bani pentru comanda , daca tot ne plafonam la culoare , scris si altele, trece vara si tot degeaba ...

                              Comment


                              • #60
                                Cat a ramas tricoul pana la urma?
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google