Intalniri membrii Logan Club Tulcea?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa mai Alex fi trup si suflet ptr noi

    Comment


    • am sa fiu cat am sa pot ca doar na nu sunt dumnezeu......nuuuuuu????

      Comment


      • Ma bucur ca azi o sa fim toti Sper totusi sa nu ma insel si sa anu ne trezim iar ca sunt absenti Sa stiti ca se scade nota la purtare daca absentati
        sigpic

        Comment


        • paiiii.....bine zici vivi da mai intai sa incepem cu tine .......ai cam intarziat

          Comment


          • eu ma abtim =
            ))

            Comment


            • mare dreptate ai alex...scuze dar au intervenit unele probleme
              sigpic

              Comment


              • iata si mult promisele poze de la ultima intalnire a tulcenilor...
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • si cu noua locatie ai uitat sa zici .eu ca de obicei fara nici o treaba cand se fac poze

                  Comment


                  • am vazut u esti mai aerian asa

                    aaaa si nu este nimic vivi asta este fiecare are problemele lui da speram sa ajungi la timp.....aaaa si chestia aia cu condusu imi place la tine numa ca ai uitat de o intersectie
                    Last edited by alex_; 14 April 2009, 08:16. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by alex_ View Post
                        am vazut u esti mai aerian asa

                        aaaa si nu este nimic vivi asta este fiecare are problemele lui da speram sa ajungi la timp.....aaaa si chestia aia cu condusu imi place la tine numa ca ai uitat de o intersectie
                        Eu nu prea imi dau seama ce aai vrut sa spui legat de felul meu de a conduce si de intersectia de care am uitat...poti reformula sa fie si pe intelesul meu ,te rog
                        sigpic

                        Comment


                        • poate nu intelege nici el

                          Comment


                          • L.C.Bv. va doreste Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi. Toate cele bune ... restul e Logan
                            Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                            Comment


                            • Fie ca sarbatorile ce bat pe la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri.
                              Loganclubul Galati, va ureaza sarbatori fericite. Va asteptam la regionala

                              Comment


                              • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
                                Lc. Sibiu
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google