Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    te iertam cum sa nu. nu esti de al nostru

    Comment


    • #77
      multumesc miam luat revansa cu tine am scapat te-am dus acasa aseara...

      Comment


      • #78
        Si pe mine m-a iertat prietena ca am dus-o acasa
        sigpic

        Comment


        • #79
          ee da cei cu asta te dai mare acuma ca ai pretena si noi nu ...... bv domn vivi ne faci in ciuda

          Comment


          • #80
            si eu am da nu mam certat cu ea

            Comment


            • #81
              Alex...ne luam de manuta si plecam la agtat...numai noi nu avem.

              p.s.: scuze pt. azi ca nu te-am salutat, te-am vazut prea tarziu (cand eram pe varianta)
              Last edited by Simon; 13 May 2009, 15:52. Reason: Automerged Doublepost
              Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

              Comment


              • #82
                lasa ma simon k o sa avem toti si o sa vrem sa mai scapam de ele sa ne mai vedem si noi

                Comment


                • #83
                  Geoga,te-am asteptat intri pe thread sa putem discuta Oricum eu asta vreau sa scrie pe tricoul meu: yakuzel si numarul masinii Ma intereseaza foarte tare fontul acela de care am vorbit Cel in stil graff.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    nu mere pus scrisul care lam gasit eu
                    da mai incerc sa u mai caut ceva asemanator

                    nu am mai gasit nimic asemanator da mai caut nu ma las pana nu gasesc ceva frumos
                    Last edited by geoga; 13 May 2009, 22:45. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #85
                      asa bravo baieti uite asa mai mere mai multa miscare..... parerea mea pana acum este super speram sa mearga tot asa mai departe

                      Comment


                      • #86
                        Pune-ti si voi niste poze cu modelul de tricou ales pentru club ca sunt si eu curios cum arata ca asa am auzit, ca ati ales ceva si indata ce imi vine si mie golanu am sa merg sa imi fac rost de unu
                        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                        Comment


                        • #87
                          Poate veniti si voi pe 17 mai la aeroport in tulcea

                          Comment


                          • #88
                            normal k suntem acola fara noi nici nu incepe spectacolul

                            dani un model de tricou edte postat pe forum eu lam pus cautat si u si ai gasesti

                            dani cauta la pag 3 discutiii generale si sunt acolo
                            Last edited by geoga; 14 May 2009, 18:47. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #89
                              Poate ne vedem acolo atunci,desi eu nu particip ca nu am cu ce...acolo sunt masini pregatite pentru asa ceva cu foarte multi cp decat se declara dupa talonul masinii.

                              Comment


                              • #90
                                nici noi nu participam k nu avem masini preparate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google