Discutii Generale L.C. Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt aici doar sa va ofer cele mai bune solutii in ceea ce priveste intretinerea masinilor voastre
    sigpic

    Comment


    • Votati cu incredere pe info pro , mai intai a fost distractie…ptr simon claudiu, L.C Deva, multumim ca suntem uniti si ne ajutati, numai bine!( 100 de l de bere)
      cu respect kenjiro_sanga, L.C. Deva
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • mai aker te asteptam si la intalniri daca te-ai inscris pe forum sau lasa un nr de tel sau id de mess

        Comment


        • salutare asteptam un rasp de la tine aker

          Comment


          • mai aker da si u un semn de viata

            Comment


            • fratilor in seara asta a fost super la terasa

              Comment


              • da de acum incolo stiti cum as vrea eu ne intalnim tot in parcare la metalu facem o zona prin oras si ne oprim acolo la terasa..... ce ziceti de asta astept rasp!!!!

                Comment


                • e o chestie si asta eu sunt de acord

                  Comment


                  • eu sincer nu prea am stare sa stau intr-un loc...trebuie sa fac ceva, incep si ma foiesc de colo-colo, ma plictisesc repede. Iar apoi mai sunt si alte probleme...ma rog. "Inferioritatea se supune majoritatii" ( insa nu cred ca tot timpu am sa va urmez la terase...vin la intalniri cu cea mai mare placere...vin sa va vad..no problem)
                    Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                    Comment


                    • Sa vedem si in seara asta ce o sa iasa In plus,Simon o sa vezi si tu despre ce vorbim noi cand spunem despre terasa
                      sigpic

                      Comment


                      • la terasa , numa inspectori, oameni cu "scartz" la masina, etc... e o terasa VIP , Simon, ce naiba , doar suntem ca fratzii nu ?
                        M1shu

                        Comment


                        • m1H te am sub observatie Ca un bun inspector ce sunt promit sa fiu mai atent cu voi toti
                          sigpic

                          Comment


                          • bine domn doctor' (vivi) sa te vedem cum ai grija de noi diseara cum se umple masa si cu ce..

                            Comment


                            • vivi cred k ar fi cazul sa ne pui la respect pe toti

                              dupa cum se vede se pare k avem mai mult succes cu tricourile astea noi si o sa adunam mai multi loganisti
                              Last edited by geoga; 30 May 2009, 00:15. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • asta se vede deja cu ochiul liber Vor urma niste schimbari destul de marai si destul de importante in ceea ce priveste clubul Si toate vor fi spre bine sunt de parere
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google