Alegere Organizator Valea Jiului.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Felicitari Mariane si sa ne vedem cat mai des la intalniri in tara..Succes !!
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #17
      Va multumesc mult...si cu ajutorul membrilor L.C.V.j....are sa fie totul O.K.
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • #18
        Felicitari Mariane!! Asta e rasplata pentru insistenta ta de a aduna loganistii din Vale!! Acum vorba Nasului de la LC Deva pune-te pe naveta!!!

        Comment


        • #19
          Felicitari marianhorduna.
          Sa traiti sefu' si la cat mai multe intalniri

          Comment


          • #20
            felicitari ! si joi sunt in Petrosani vreau sa ne intalnim sa dau mana
            sigpic #

            Comment


            • #21
              Felicitari marianhorduna.

              Comment


              • #22
                Felicitari maestre!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • #23
                  Felicitari Boierule si sa auzim numai de bine.

                  Comment


                  • #24
                    Mariane ai ajuns Nas mafiot LCValea Jiului.....succesuri prietene mafiot de Valea Jiului
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • #25
                      Suntem importanti, au intrat si baietii din clubul Deva!! Abia astept intalnirea cu voi.
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • #26
                        mersi kenjiro...are sa organizam o intalnire ...cand mai curand si de comun acord ...binenteles...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • #27
                          eu zic sa alegei organizatorul prin vot asa asa am facut noi si a iesit super si nu sa suparat nimeni ca fiecare trage ptr el

                          Comment


                          • #28
                            Ce vot, cand nu a existat alt candidat?

                            Drept urmare, se inchide.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google