Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

    Intrucat se apropie sfarsitul de saptamana care se anunta a fi propice unei intalniri zic sa mai iesimim din casa si sa ne mai desmortim si noi dupa saptamana asta naspa.Astept propuneri din partea voastra referitor la ora si locul de intalnire...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

  • #2
    eu as veni la fiecare intalnire dar pot doar o data la 2 saptamani din cauza serviciului
    adica o saptamana liber una lucrez .. saptamana asta sunt liber dar am un spoiler de montat la logan si nu pot veni daca se face sambata .. daca se face duminica vin...

    am mai vb si cu catziva prieteni care nu stiau de LCVJ si au zis ca vor sa vina si ei ....

    Salutari membrilor L.C.V.J

    baietzi ce zicetzi de intalniri si seara il locuri "aglomerate" ex. centru orasului. eu zic ca ar fi mijto sa facem intelniri si seara .... ne vede si pe noi lumea si vedem si noi gagicutze :P ma intzelegetzi ....
    Last edited by mat; 8 April 2010, 10:38. Reason: Automerged Doublepost
    http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

    Comment


    • #3
      Salut Mat!
      Sa stii ca e buna ideea cu intalniri nocturne.Spre exemplu am putea sa ne intalnim seara in parcare la JiulShopingCenter mai nishte liniute,cv gagici.Akum cum spuneti si voi.
      App urmatoarea intalnire cand va fii?

      Comment


      • #4
        Am vrut sa spun si eu idee asta intr-un timp, dar m-am gandit ca poate nu e buna. Ar fi bine sa facem o intalnire de genu asta. La fel si eu, sunt liber duminica

        Comment


        • #5
          Sal all, man cum pleaca omul in concediu cum faceti lucruri noi.
          Ce super cu subforumul asta!!!
          Ionut, de unde spuneai ca ti-ai schimbat stergatoarele? am uitat...ceva pe langa piata din Petrosani..si care-i combinatia buna (unui mai mare, asa am vorbit).
          Toate cele bune, ne vedem maine undeva?!
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • #6
            Oameni buni ce spuneti de o noua intalnire?Sa o facem aja nocturna?
            Si trebuie sa vb de intalnirea intre cluburi (LCVJ CU LC TG JIU).Duminica vb si ei care vor sa vina si spuneam sa ne intalnim la visina.Care se baga?

            Comment


            • #7
              Salut,din pacate trebuie sa spun iar pas,deoarece in week-endul asta vreau sa merg la Etapa a 2-a a Campionatului de Drift,de la Timisoara,si nu am cum sa vin.
              HD-13-LIX

              Comment


              • #8
                Duminika vin si eu la intalnire daca se tzine , dar la visina nu pot , am avut azi ceva cheltuieli cu spoilerul nou si s`au terminat fondurile maine voi posta cateva poze cu noul spoiler pe subforumul "discutzii generale"
                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                Comment


                • #9
                  Salut azi se face vreo intalnire baietzi ca e vreme frumoasa
                  HD-87-DLR

                  Comment


                  • #10
                    Raul vreme frumoasa am vazut doar la tv am trecut prin vulcan si lupeni si ploua de numa numa.Haideti daca doriti mai pe seara.

                    Comment


                    • #11
                      Ionut am vazut afara ca era soare in petrosani cand am postat dar acu s-a cam inorat ,poate deseara la Jiu in parcare ce ziceti?
                      HD-87-DLR

                      Comment


                      • #12
                        Baieti, cum ramane cu intalnirea ? eu nu pot azi pe zi, dar nici pe seara, doar maine pe seara. Si colegul nostru mat nu poate venii. Decide fiecare cand sa ramana intalnirea.

                        Comment


                        • #13
                          baietzi eu vin si deseara si maine seara cand va hotaratzi ca mi`am terminat treaba, dar eu zic sa o lasam pe maine casa[/B] poata veni mai multa lume ....
                          iintratzi pe "discutzii generale" sa va datzi cu parerea la noua mea bara
                          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                          Comment


                          • #14
                            Ploua ploua si iar ploua....n-avem ce face pe asta seara.O lasam daca se mai indreapta vremea pe maine seara.

                            Comment


                            • #15
                              Deci maine seara se va tzine intalnire LCVJ... unde si la ce ora ... ?? eu zic in vulcan zona Cinematorgraf sau Petrosani zona jiul Soping center, sau daca are cineva ideei mai bune ? sau Agip Petrosani e mijto iar pt lok de intalnire acolo lucrez si eu.

                              eu votez Agip Petrosani !!! facem o filmare frumoasa poze nu ne deranjaza nimeni ...

                              acolo avem ce vrem cafea suc bere benzina motorina benzina ) si spalare rapida la 5 lei


                              Agip Petrosani nu fac reclama dar cred ca e un lok fff bun pt intalnire
                              Last edited by mat; 10 April 2010, 22:08. Reason: Automerged Doublepost
                              http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google