Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, asa e, pe cand ne intelegem toti, atunci facem intalnire.
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • ok atunci o zi buna tuturor bafta

      Comment


      • Ehee....unii au bagat si astazi ca migurile....ferice de voi...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • salutare la toata lumea...mat io iti stiu masina si stiu ca lucri la agip dar nu te cunosc ca persoana...poate o sa reusesc sa va cunosc pe toti la urmatoarea intalnire...ma bucur ca va face placere sa ma aveti in grupul vostru...
          noapte buna tuturor

          Comment


          • buna dimineata membri L.C.V.J

            Comment


            • baietii numai ziceti nimik? cei cu voi munciti toti din greu? am glumit bafta tuturor sa ne vedem cu bine poate se anunta ceva sambata

              Comment


              • Salut colegii!
                Ce faceti maine?Facem o noua intalnire?

                Comment


                • Eu pot venii azi la intalnire, in schimb nu pot maine, sunt plecat. Ramane la decizia voastra cand puteti organiza intalnirea

                  Comment


                  • Se face ceva?!!?
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • Nu da nimeni nici un raspuns, mai bine ne-am suna

                      Comment


                      • Daca nu ati mai zis nimic am dormit! Asta e...facem sapt viitoare.
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Baieti maine daca tot e greva generala...ca asa am auzit tragem o intalnire?

                          Comment


                          • daca pot vin si eu

                            Comment


                            • Ziceti unde si ora sa vad daca pot veni.
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • Ce bine e de voi ''bugetarii''...greva...elea,elea...inca o zi in plus de relas...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google