Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmmm , n-am stiut ca e pe baza de invitatii ca la nunta, data viitoare voi stii sa iau si cadou ;)

    Comment


    • eu sunt awey ....nu e vorba de invitatii manup doar ca trebuie sunati si intrebati daca vin....si mna data viitoare asa voi face.
      P.s.Nu ma refeream la tine sa nu crezi asta

      Comment


      • In legatura zilele 17 ,18 ,19 , participati si voi...????
        Attached Files

        Comment


        • hmmmmmmm....nu mi se pare ok...ma refeream la postul lui ionut...
          Last edited by marianhorduna; 16 January 2011, 16:12.
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • Ce anume mariane nu ti se pare ok la postul meu?

            Comment


            • Tot sunam...tot anuntam...e intalnirea saptamanala frate...nu e fulger...eventual putem posta ceva de genul..eu vin ...eu nu pot veni...e opinia mea...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • Astazi la ora 19 intalnire fulger la NYk in Vulcan!!

                Comment


                • Oare e motiv sa faca "sefu" cinste??
                  Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                  Comment


                  • Nu stiu ce sa zic

                    Comment


                    • A iesit bine si asta!! BAfta "sefu'' pe maine!!
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • Tinem pumni...hai noroc si numai bine!

                        Comment


                        • pff pare rau ca nu am ajuns la fulger am avut ceva treburi si nu sa putut....pe data viitoare!!
                          Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                          Comment


                          • Bai railor ...voi de munca nu ati auzit?Ca ideea totul a fost ok...are sa ne vedem mult mai des...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Da Mariane, abia astept sa dai grataru la Brazi!! Sau mai bine zis in PAsul Vulcan...
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • Eu sunt prezent...cine mai vine maine...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google