Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Se pare ca nici cei de Tg-Jiu nu sint prea multi in Club .
    Poi daca vreti atunci sa se stabileasca alta data intilnirea.
    Sa ramina la aprecierea tuturor , atit a noastra cit si a celor de la Tg-Jiu.

    Comment


    • #77
      Parerea mea...stiu ca nu conteaza...daca tot va-ti hotarat iesiti fratilor la un gratar...sau la ce vreti voi...cat sufar ca nu pot fi langa voi... momentan...doar eu stiu...soarta...se stie...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • #78
        Pai daca e o lasam pe saptamana viitoare cel mai bine.Poate va fii si vremea mai buna si ne vom putea strange mai multi.
        Ii voi anunta eu pe cei din Tg Jiu si sa vedem ce vor zice si ei.

        Comment


        • #79
          noi cei de la Targu Jiu am vrea sa amanam intalnirea pentru saptamana viitoare ce parere aveti?

          Comment


          • #80
            Acum ce am postat si la voi pe thread asemenenea voiam si noi :d

            Comment


            • #81
              Maine vin prin zona...la terenul de fotbal de langa spalatorie....acolo ma gasiti pe la ora 12.30.....multumesc
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #82
                Salut d-nu kenjiro_sanga.
                Am vazut ca ajungi maine in vale.Te-as ruga cand ajungi sa imi dai un semn pe unul din nr de telefon(le am la prezentare membri sau iti dau pm).Tocmai astazi m-am intalnit si cu adimrv.
                Te astept cu mare drag si poate mai pot veni si alti mebri din lcvj.

                Comment


                • #83
                  Ionut as vrea daca puteti maine cind te intilnesti cu kenjiro_sanga sa ma astepati si pe min ca am sa vin dar ajung un pic mai tirziu pe la ora 13 sau 13 si 10 .
                  va multumesc pt intelegere .

                  Comment


                  • #84
                    o sa aveti timp, dl kenjiro trebuie sa-i bata pe electricieni la fotbal si are nevoie de galerie

                    Comment


                    • #85
                      Pai maine de asteptat nu ar fii o problema.Dar eu nu pot pleca cu masina din petrosani sunt pe la facultate si pe la munca cu baieti si e cam nasol.

                      Comment


                      • #86
                        Sa nu zici martongrigore ca kenjiro_sanga vine sa joace futbool in Valea Jiului.

                        Comment


                        • #87
                          Aja se pare noi ii tinem pumni

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by olos35 View Post
                            Sa nu zici martongrigore ca kenjiro_sanga vine sa joace futbool in Valea Jiului.
                            exact de aia vine, puteti organiza o mini-intalnire pentru sustinerea secretarului nostru.
                            asteptam poze.

                            Comment


                            • #89
                              Salutare la toata lumea!
                              S-a intalnit cineva cu kenjiro?a venit in vale?

                              Comment


                              • #90
                                Olos lamurestene tu tata...a venit ,nu a venit...ai fost ?Daca da ,ai si tu ceva poze?
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google