Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salutare L.C.V.J. se pare ca sunteti interesati daca a fost kenjiro in vale , am fost la spalatorie am stat vreo jumate de ora pe acolo dar pe kenjiro nu lam vazut .

    Comment


    • #92
      a fost dar l-au mutat disciplinar pe la uricani sau nu stiu unde de a jucat fotbal cu electricienii lui

      Comment


      • #93
        Bai, asta-i ca in telenovele.
        bafta!

        Comment


        • #94
          Am asteptat si eu poate poate suna si sa ne putem intalni.Dar pe viitor poate ne vom intalni.

          @ferisoo72 te rog lasa-ne niste date de contact pentru viitoarele intalniri.

          Comment


          • #95
            Ce liniste...sfarsit de saptamana...nici o intalnire?...sau un fulger macar...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • #96
              Buna colegii o intalnire ceva nu se mai anunta nimik? O zi frumoasa tuturor loganistilor

              Comment


              • #97
                Facem o intalnire mai pe seara ? dupa 18 sau 19 ? una nocturna. O intalnire fulger.

                Comment


                • #98
                  Sa schimbat treaba in ultimul moment si am ajuns pe la Uricani.....imi cer scuze ptr ce sa intamplat...scuze inca o data.....data viitoare o sa iau si numerele de telefon
                  Va multumesc ptr intelegere
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • #99
                    Asta este Kenjiro se mai intampla.
                    In legatura cu intalnirea blitz:Eu nu pot veni asta seara am o onomastica dar as fii bucuros daca v-ati strange cativa.si sa vedem si poze

                    Comment


                    • Poate maine seara.deocamdata asteptam mesaje din partea lor sa vedem care poate si care nu poate venii.

                      Comment


                      • Va multumesc ptr intelegere.....socoteala de acasa nu se potriveste cu ......
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • Nici o intalnire baietii ?

                          Comment


                          • Chiar asa baieti nu facem nici o intalnire azi?
                            HD-87-DLR

                            Comment


                            • Baieti eu nu stiu ce sa zic,nu am masina acasa vremea inca e frumoasa.Faceti o lista care vor sa participe.Eu va anunt cand imi vine masina acasa

                              Comment


                              • 1.Manup
                                2.Raul
                                3.
                                4.
                                5.

                                Daca facem intalnirea si mat este la munca , facem o oprire la el la munca , daideti ca vremea e faina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google