Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Generale L.CV.Jiului

    Aici putem discuta si noi ca baietii...despre ce ne doare...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

  • #2
    De ce toata lumea isi face chat separat? )

    Comment


    • #3
      Pentru ca problemele de discutat, in general, difera de la club la club, de la zona la zona etc!!!

      Comment


      • #4
        Catalinnn...tu de regula unde postezi cand ai o problema...eu stiu unde...nu mai fi baiat rau si nu te mai stresa atat ...sa nu capeti riduri...apropo poate ne intalnim pe la Polivalenta...sa discutam,sa vezi ca meritam si noi o sansa chiar daca sunt,, bighidi,,asta in caz ca nu ai inteles cea vrut sa spuna Daniel67...se stie...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • #5
          Nu sunt stresat boss,numai ca pentru probleme exista sectiune speciala,unde stii ca intra tot forumul si din start ai mai multi vizitatori.In fine...
          Abea acum am fost mai atent,credeam ca este un topic pentru chat.Greseala mea.
          Toate cele bune.

          Comment


          • #6
            eu zic ca ar trebui undeva sa vorbim de modificarile aduse masinilor...mai gasim o idee buna, un meserias bun, ce sa mai modificam.
            Si cu stick-urile cu Logan Club V. Jiului mai facem ceva?!Le cumparam?
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • #7
              Salut virago!
              Le-am luat de la magazinul de piese auto de la piata.Si ca masuri am unul de 21 si de 19 daca nu ma insel.Dar te va ajuta baiatul de akolo.

              Oameni buni ajutati-ma cu un site pentru postat poze ca nu reusesc sa pun poze pe forum.Si cv detalii daca se poate.
              Last edited by IonutUSJ; 9 April 2010, 12:36. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Cel mai usor pt modificarea marimii pozei folosesti un program PIXresizer, il gasesti cu www.google.ro, reduci marimea si ramane calitatea pozei cam aceeasi. Cel putin asa am facut eu pt a pune poze.
                P.S.: te referi la magazinul ala de langa garaje? La parterul casei de acolo?!
                Merci mult de informatii.
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • #9
                  Pentru cei care doresc modificari la masina constand in:

                  -stickere
                  -vinyluri ptr pus pe laterale
                  -abtibilde capota/portbagaj
                  -kituit spoilere/masina

                  Mai exact orice legat de masina am eu un tovarash care lucreaza ieftin si calumea, mie unu imi place...

                  Comment


                  • #10
                    Pai zi si mie cat costa stikerul cu logan club de pe parbriz si cu site-ul de pe luneta!
                    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Ciprian18 View Post
                      Pentru cei care doresc modificari la masina constand in:

                      -stickere
                      -vinyluri ptr pus pe laterale
                      -abtibilde capota/portbagaj
                      -kituit spoilere/masina

                      Mai exact orice legat de masina am eu un tovarash care lucreaza ieftin si calumea, mie unu imi place...

                      Spune-mi te rog la cat ma ajuge colatarea capotei cu negru mat?

                      @Virago de stikere dau eu luni comanda de 12 bucati.

                      Comment


                      • #12
                        Mai bagat si pe mine pt un set nu? Ai pus si V. Jiului pe L?! Cat costa setul?!

                        Ca bine zici!! Dar o capota cu folie imitatie carbon?!
                        Last edited by virago; 9 April 2010, 22:52. Reason: Automerged Doublepost
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • #13
                          Setul e 6 lei nu stiu sigur luni aflu.
                          La folia de carbon nu am bani necesari ca aja mi-as pune si eu.

                          Comment


                          • #14
                            Ok, sa nu ma uiti cu un set stikere. Deci magazinul ala e in piata sau cel din spate de langa garaje?!
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • #15
                              Nush de care vb u de 2 ???
                              Dar cum mergi spre hala noua unde e piata de haine(aceea albastra cu alb) e pe partea stanga.Langa el sunt si nishte garaje intradevar si cv buteli de gaz.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google