Discutii Generale L.CV.Jiului

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai ce drac facem...ne ducem pe p..a...ce misto...
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

    Comment


    • Ole ole...a venit vara...poate poate faceti si voi ceva pe acolo...vreau pozeee...
      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

      Comment


      • Eu unul m_am .cam saturat...sa vedem ce are sa urmeze...cine ma adopta si pe mine ...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • Paste fericit tuturor, care inca mai frecventeaza aceasta pagina...
          Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
          Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

          Comment


          • Hristos a inviat!Va doresc tuturor un Paste fericit alaturi de cei dragi!

            Comment


            • Buna seara dragi colegi , vad ca nu mai zice nimei nimic ii pustiu pe toate Threadurile sau vi sa taiat netul . )

              Comment


              • Neata baieti ! ce mai faceti ? toate bune ?
                Folii Geamuri Omologate.colantari de orice tip!!

                Comment


                • Murim...incet...trist...dar...adevărat...naspa di tăt ...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • Buna de dimineata...Ce se mai intampla astazi pe la voi...?
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • Bine ai venit printre noi domnule Catalin...la cat mai multe posturi...si intalniri ...binesinteles...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • Buna de dimineata...Ce mai faceti....Ce de liniste...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Salutare, in primul rand multumesc, ca m-ati primit printre voi. Pacat ca e asa liniste pe aici dar ... o sa deschid eu gura Tocmai mi-am luat un pionner cu usb ca m-am sautrat de cd-rui, imediat merg sa il montez dar mai intai modific ceasurile de bord, sper sa iasa ceva frumos ca am in cap ceva combinatii noi. Voi ce faceti ?

                          Comment


                          • Bravo tie...esti in bani...Sa pui poze dupa ce te termini....
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Am terminat aseara pe la 2 ) de fapt ar trebui sa zic azi-nopate. A iesit frumos, iar sunetul scos de pionner este net superior fata de blaupunkt de fabrica. Singura probleba nu se potriveste mufa de la antena dar am cumparat azi din Petrosani de la cora un adaptor si sper sa fie bun, acum nu sunt acasa deci nu am nici pozele, o sa trimit maine. Cat despre bani ... cu pionnerul a fost investitia lui tata, eu m`am ocupat de montaj si ceasuri.

                              Comment


                              • Salut, imi cer scuze ca raspund asa tarziu, uitati niste poze cu ceasurile, in realitate oricum arata mult mai bine Per total sunt chiar multumit , eu mai circul si cu o masina din 2005(logan desigur) , si acolo am modificat, dar e serigrafia aceea neagra si nu se vede asa frumos, asta de prestige e mai subtire , am pus si inele de duster la ceasuri. Ca impresie pionnerul face mult si pe boxele originale si are multe reglaje in plus. Sper sa ne intalnim, toate se vad mai bine live. O sa pun si niste poze cu bordul de pe baietelul din 2005.

                                DSC_7032.jpg DSC_7044.jpg DSC_7035.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google