Sigla L.C.V.Jiului,sugestii,poze...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigla nr 5

    Comment


    • E bine pentru prima zi...belea...e bine rau...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • nu mai vrea sa voteze nimeni ??? manup?? raul_87??? unde suntetzi mai baietzi haideti va rog cu votul vostru....

        1.marian sigla 6+1
        2.ciprian18 sigla 5+4
        3.ionut hd 06 usj sigla 4+5
        4.olos35 sigla 4+5
        5.fire_mbw_man sigla 4+5.
        6.mar1u5 sigla 5+4
        7. mat sigla 5+4 cu toate ca imi place mult si sigla 1+6

        virago te-am asteptat voteaza si matale te rog
        Last edited by mat; 26 May 2010, 22:22. Reason: Automerged Doublepost
        http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

        Comment


        • eu aleg 4 - 5

          Comment


          • Daca se voteaza pt cele de pe pagina anterioara votez si eu pt nr 6!
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Pana acum am vazut sigla castigatoare...in mod normal ar mai trebui ca cel putin 4 useri L.C.V.J. sa-si expuna parerea vizavi de aceasta problema...Bogdanel 88,Johnnyz,Lyxxy23,Raul87...binenteles daca vor...toata chestia este benevola,dar sa nu fie discutii dupa...oricum minoritatea se supune...
              1.marian -sigla nr.6
              2.ciprian -sigla nr.5
              3.ionut hd -sigla nr.4
              4.olos35 -sigla nr.4
              5.fire_mbw_man -sigla nr.4
              6.mar1u5 -sigla nr.5
              7.mat -sigla nr.5
              8.manup -sigla nr.4
              9.virago -sigla nr.6
              Mat daca am gresit ceva la numerotare te rog sa ma corectezi...e mai simplu asa ...
              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

              Comment


              • pana la urma cum facem cu sigla ???? mai voteaza careva ... incheiem votul mergem cu ea la printare ???? am gasit si si suport de nr cu scris personalizat la 5 lei bucata.... si am vazut ca uni au si tricouri cu Logan Club si prind bine la intalniri mai ales la cele intre cluburi.... mai am o idee cu breloguri LCVJ.
                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                Comment


                • Mat eu zic sa se mai voteze si saptamana asta pana vineri inclusiv...ar mai cativa membri care nu si-au exprimat opinia ...sa nu fie discutii...mersi pentru intelegere...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • salut sigla nr 4 pentru ph1 si sigla 1 pentru ph2

                    Comment


                    • Baieti votez si eu sigla nr6
                      HD-87-DLR

                      Comment


                      • Ar mai de exprimat cel putin doua voturi referitor la sigla...binenteles daca vor...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Cand e ultima zi? Vineri?
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • Da, vineri inclusiv...
                            1.marian -sigla nr.6
                            2.ciprian -sigla nr.5
                            3.ionut hd -sigla nr.4
                            4.olos 35 -sigla nr.4
                            5.fire_mbw_man -sigla nr.4
                            6.mar1u5 -sigla nr.5
                            7.mat -sigla nr.5
                            8.manup -sigla nr.4
                            9.virago -sigla nr.6
                            10.bogdanel 88 -sigla nr.4
                            11.raul 87 -sigla nr.6
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Voi incerca sa vorbesc cu Johnnyz poate va intra si el sa voteze.Vad ca in mare a votat cam toata lumea.

                              Comment


                              • Ar mai fi johnnyz si lyxxy23...dar nu e obligatoriu...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google