Sigla L.C.V.Jiului,sugestii,poze...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci avea dreptate Marian...e identica
    inseamna ca ce am vazut eu...era alta sigla L.C.V.J
    Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
    Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

    Comment


    • ceva in genu ziceai Mariane?
      Attached Files
      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

      Comment


      • Belea ...dar daca ai putea sa pui lampasul ...ai fi si mai smecher...
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • uite aici si cu lampa domn`le
          Attached Files
          Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
          Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

          Comment


          • Imi cer scuze ca imi voi posta parerea vizavi de sigla LC Valea Jiului!! Am un respect deosebit pentru tot ceea ce inseamna Valea jiului, mai ales ca am prieteni, cunostinte si fosti colegi de munca.Eu cred insa ca ar trebui sa evitati ciocane, lampase si alte...simboluri pe sigla clubului, care chiar daca au legatura cu o meserie nobila, din punctul meu de vedere, nu se prea potrivesc cu profilul forumului!!!

            Comment


            • Multumim Daniel_67 de apreciere si de sustinere. Insa eu cred, ca aceasta "sigla" chiar daca nu prea se potriveste cu profilul forumului...ne reprezinta zona. Mineritul a pus Valea Jiului pe harta...parerea mea...si cred ca Marian se gandea la acelasi lucru, cand mi-a sugerat sa pun ciocane si lampas
              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

              Comment


              • De acord cu tine ca respectivele simboluri reprezinta zona!!! Eu gindeam ca voi sunteti, reprezentati si va identificati ca un grup care reprezinta altceva decit mineritul!!! Repet, este parerea mea si nu o luati in considerare. La urma urmei puteti gasi o solutie de mijloc care sa va identifice atit ca zona cit si ca profil!! Sunt convins ca printre voi, membrii LC Valea Jiului , se gasesc baieti cu imaginatie care sa reuseasca acest lucru!!! Astept rezultatul si sper ca primesc si eu o monstra cu sigla voastra!!!

                Comment


                • Sincer, asta astept si eu...idei...ca duc lipsa...daca ar fi ceva, as putea incerca sa pun in aplicare, cum este ideea lui Marian. Cat despre monstra, ti-o voi trimite personal intr-un mesaj
                  Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                  Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                  Comment


                  • Din punctul meu de vedere sigla e super OK ...Ceachy daca ai reusi sa pui lampasul gen care e pus pe defileu unde se intra in judetul Hunedoara ...Cu tot respectul cuvenit Daniel ....chiar nu stiu cum sa interpretez postul tau...exista stas referitor la sigle ....nu avem voie sa ne alegem ce vrem noi....sau......imi cer scuze daca am supărat pe cineva...asta este ...Lasam membri L.c.v.j. sa aleagă... Sa aveti o seara agitata ...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • apai cam multe vrei Mariane...eu am pus ce-am gasit...lampasu ala nu cred ca se gaseste pe net...si plus, ca daca ii fac eu poza si o pun pe sigla...se va vedea ca dracu...daca intelegi ce vreau sa zic...
                      Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                      Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                      Comment


                      • Paiiii ...Mariane!!! Asta ziceam si eu!!! Si..scuze ca m-am bagat si eu fara nici o treaba!!! Alegerea e a membrilor din vale, claaaar ...eu doar imi exprimasem un punct de vedere in ideea de a usura o alegere buna. Oricum va iesi ..sunt convins ca baietii vor fi mindrii de ceea ce "lipesc" pe masina ..!! Asa ca astept o sigla cu LC Valea Jiului (dau la schimb una cu LC Deva)!!!!

                        Comment


                        • ...Eu mi-am spus parerea ...nu am omorĂ¢t pe nimeni ...in cazul asta ...eu votez sigla cu ciocanele ...

                          Daniel...ce imi plac glumele mele...
                          Last edited by marianhorduna; 9 April 2012, 23:22. Reason: Automerged Doublepost
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • sigla asta cu lampa...arata bine pe modul black and white...nicidecum fundalu alb si restul negru...daca ai reusi sa o scoti asa...eu zic ca ar arata belea Marian. Nu fundalul alb...si restu negru...cum e actuala...ceva genu cum e in poza, doar sa scriu si "Logan" si "Valea" cu alb...
                            Attached Files
                            Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                            Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                            Comment


                            • Mariane...grija mare!!! Ne-am cam fript cu cei care le plac glumele lor!!
                              Ceachy Nu-i rau!!!

                              Comment


                              • Daca-ti răspundeam aseara postului tau Daniel as fi spus ca esti prea ironic ...astazi te las in pace... Ceachy ai dreptate arata belea ...dar la cei cu folie pe luneta...cred ca nu prea se vede ....
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google