Sigla L.C.V.Jiului,sugestii,poze...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • decupeaza si ei un pic din folie
    Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
    Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

    Comment


    • Ba ma lesi...esti pus pe sotii de dimineata ...asta nu e rau...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • pai nu? atata tam-tam
        Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
        Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

        Comment


        • Deci pana la urma Sigla asta a ramas...dimensiunile s-au discutat azi 15 cm inaltimea si 10 cm latimea...daca mai e ceva de zis...spuneti...daca nu...o dam la fabricat!
          Attached Files
          Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
          Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

          Comment


          • S-a asteptat pana astazi pareri si fapte concrete referitoare la sigla ...asa ca...cea mai votata a fost cea cu ciocanele in mijloc ...a intrat la mester...
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • bun...deci pe cand o avem nene ? si sper ca vin si stickerele
              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

              Comment


              • Pana la jumatatea lui mai...
                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                Comment


                • uauu,da ce le face bre, de dureaza atata?

                  Comment


                  • Bre...atunci am oferta de transport moca...daca vrei mai repede spune...nici un bai...acum la cate am comanda ar fi aproximativ 10 ron...fara transport...implicate si spune ce vrea inimioara ta...
                    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                    Comment


                    • am intrebat doar asa,nu stiam ca ai oferta de transport moca la jumatea lu' mai.nu ma grabesc cu ele,am rabdare pana atunci,dar ma gandeam ce poate sa le faca de dureaza atata.acum sunt lamurit

                      Comment


                      • Nici o problema boss...
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • mariane sincer numai acum am reusit sa ma uit in mare peste sigle...
                          sincer va zic sa va ganditi bine inainte de fabricare parerea mea e ca nu e potrivita deloc sigla cu ciocane casca si altecele sigla trebuie sa reprezinte clubul de loganisti. de pasiunea pe care o avem ... si cam atat ca nu vreau fac pe filozofu

                          eu nu sunt deloc de acord cu sigla asta cu ciocane

                          la postul 269 am vazut a doua sigla mi s-a parut potrivita si pe albastru si pe carbon

                          eu m-am exprimat voi hotarati si nu am Doamne fereste nimic impotriva mineritului si tot respectu pentru minerit dar pur si simplu ne e ce trebuie.....

                          si ganditi-va bine inainte ca asta ar fi a treia sigla care o facem nu are farmec sa le schimbam atat de des..... ganditi-va bine inainte de a da comanda

                          ....... oaia neagra sunt eu glumeam
                          vreau doar ce e mai bine pentru noi si deaia m-am si exprimat asa de hotarat .... clar nu ciocane si casca
                          Last edited by mat; 20 April 2012, 01:15. Reason: Automerged Doublepost
                          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                          Comment


                          • Mat nu eu am ales...s-a ales democratic...
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • Majoritatea a decis si a fost de acord...poza e de o saptamana si ceva pe forum...si s-a discutat la vreo 2 intalniri despre ea, din cate imi amintesc eu. Cred ca e cam tarziu sa alegem alta dupa ce asta a fost votata. No offence!
                              Am vazut in oameni...ce nu vroiam sa vad vreodata...
                              Ura si iubirea cum lovesc ambele de-odata!!!

                              Comment


                              • .............

                                important !!!!!!!! va rog lamuriti-ma !!!!

                                am vaut ca s-a votat sigla numarul 4 de la postul 251 e ok sigla aia cu loganu in mijloc
                                si intrebarea mea e de ce faceti alta sigla daca s-a votat numarul 4 .. ???? sigla care am vazut-o eu ca s-a votat nu e cu ciocane si lampas.......

                                oricum fiti seriosi in privinta siglei si faceti una simpla ca simplu inseamna frumos.... sau acum facem cate o sigla in fiecare an????

                                eu raman la sigla veche daca nu se renunta la ciocane , lampas si elefanti... eu nu am sa lipesc asa ceva pe masina .... treaba voastra ce faceti cu sigla da mie nu imi trebuie asa ceva.... lasati sigla care s-a votat ca aia e ok nu cea cu lampas....

                                maine iau toata agenda si va sun sa ma lamuriti .... oricum eu nu lipesc si nu doresc acea sigla ... sunt de acord cu sigla numarul 4 de la postul 151 care s-a votat da nu cu asta cu ciocane...-

                                cu stima .....

                                eu am tratat cu respect LC. vj si cu respect si seriozitate il voi trata in continuare ....
                                Last edited by mat; 21 April 2012, 00:48. Reason: Automerged Doublepost
                                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google