Postari Poze,filmari Si Filmulete Ale L.C.Valea-Jiului

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Nu avem de ce sa dam in fotograf...sunt super pozele.A fost multa voie buna.Pacat ca "tanti" nu a scris numarul de telefon pe bere

    Comment


    • #77
      Da sa sti, multa voie buna!!!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • #78
        felicitari...tot respectu din partea mea...pentru fotograf dar si petru voi pentru ca ati reusit sa va strangeti in numar mare...bafta in continuare

        Comment


        • #79
          Bai...raule care esti...invidiosule....
          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

          Comment


          • #80
            Eu ...NU!!!....mariane dar n-ai somn de postezi asa de dimineatza ?Sau cand bei cafeaua dai click pe logan club

            Comment


            • #81
              Am reusit sa urc si pozele de la ultima intalnire!
              Attached Files

              Comment


              • #82
                Originally posted by olos35 View Post
                Salutare L.C.V.J. scuze de greseala mea de postare .
                Acum cred ca le-am postat corect.
                frumoase foc masinile sa le stapaniti sanatosi ar fi bn sa ne intalnim o data toti

                Comment


                • #83
                  Propune pe threadul de intilniri Grutzz...orce este posibil....a mai fost o tentativa esuata...
                  Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                  Comment


                  • #84
                    Poze intalnire 15.10.2010

                    Astazi fiind mai puturos(mai bine zis avand treaba pe acasa )am ramas suprins cand am vazut cate lume a fost astazi.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #85
                      BRAVO...daca sunt adevarate pozele...glumeam...deci chiar ma bucur,sa dea domnul sa si tina...
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • #86
                        Eu zic ca o sa tina...nu am avea motive sa nu tina.Am anuntat si restul colegiilor cum sta treaba cu intalnirea.
                        Ca mi-am amintit Marian ne-ar trebui in jur de 3-4 stikere cu logan club pentru membri care nu au.Cum facem?

                        Comment


                        • #87
                          BA fratilor incepeti sa ma dezamagiti!!!! Cum naiba cand nu sunt eu la intalniri apar multe masini!?!Mai ramane un singur lucru: sa-mi dau demisia din club...poate eu sunt problema?!!?
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by marianhorduna View Post
                            Propune pe threadul de intilniri Grutzz...orce este posibil....a mai fost o tentativa esuata...
                            vorbesc duminica asta cu cei de la mine din oras, si dak vor peste 2 saptamani ,sa ne intalnim.......

                            Comment


                            • #89
                              Nici vorba Vlad ...doar ca si eu am ramas uimit,ce mai ...adevarata intalnirea.Asteptam si fotograful nostru oficial sa ne pozeze.

                              grutzz vorbeste cu ai tai si vom vorbi si noi intre noi sa ne hotaram,numai ca sa vedem cum le imbumbam ca si cei de la Deva ne-au invitat la o intalnire.

                              Comment


                              • #90
                                virago hai sa nu facem tragedie ... ti-ai luat statie ?? te-am vazut intr-o zi in petrosani paraca era masina cu telecomanda . glumesc

                                scuze de off topic!
                                http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google