Ce Imbunatatiri Aducem Loganurilor,singuri...sau Cu Ajutor...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daniele ne poti spune de unde cumperi smd-urile si la ce preturi? Merci...
    Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

    Comment


    • Vlad iti dau eu azi site-ul la intalnire.

      Comment


      • Cateva lucrari facute de mine
        Attached Files

        Comment


        • chear daca sunt leduri mai mici la castofon se pot pune si mai mari adica smd-uri ca in bord doar ca va fi mai puternic luminat casu ..cred... sunt ieftine ledurile parca 88 de bani. daca e eu va ajut doar sa ma sunati sa facem comanda de leduri si saptamana viitoare le punem... si daca ai timp mariuse treci dupa ora 20:00 pe la benzinarie sa vb sa vad casu ce leduri ii trebuesc.
          http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

          Comment


          • Daniele la bord folosesti smd-uri 1206??
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • Nu, la bord folosesc LEDuri SMD TOP(3.5x2.8mm). La fel si la player
              Am lucrat cu 1206 la telefoane, dar e prea mare chinul ;)

              PS. Scuze, am postat de pe alt cont. Daniel sunt....

              Comment


              • Poti zice (pe pm) de unde la iei mai ieftin?! Merci anticipat...
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • repar injectoare defecte Logan si renault 1.5 dci cu piese de origine delphi
                  http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                  Comment


                  • Matei cat costa o reparatie a injectoarelor?

                    Comment


                    • Datorita prietenului nostru Cristi, am reusit sa ma apuc si de problema spatiului dupa montarea gpl-ului...in sfarsit in cateva zile scap de namila aia de rezerva (apropo daca stiti pe careva care are nevoie dati de stire), mi-a luat azi din Tg Jiu, din targ o roata slim, exact de care cautam pe 15 si e noua nouta, are tepii pe ea. Pun poze, sper sa se vada ca e noua, mai am de rezolvat problema largirii gaurii de centrare, la ruleta e in jur de 5 mm. Stie careva cat e gaura la o roata de tabla originala?? LA ruleta imi arata cam 60 mm. Deci un strungar ok si am rezolvat si problema asta. Si e super am facut proba, merge perfect pe verticala in spatele banchetei.
                      Attached Files
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • Cati bani a fost?

                        Comment


                        • 50 lei +ca-s dator cu un suc lui Cristi...
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • Dupa cum am promis, adaug ultimele imbunatatiri (mai serioase). Cu ajutorul dragului, iubitului si stimabilului nostru coleg si prieten (Cristi; el mi-a gasit reverva si am montat-o amandoi). Tot acelasi coleg a montat xenonul pe my car. Oricum sunt dator cu minim ultima poza. Daca tot am dat janta jos am mai vopsit si tamburii, cand schimb placutele pe fata vopsesc si acolo...de poze am uitat ca a plouat in reprize...
                            PS: sunt multumit de cum am fixat roata, cred ca mai bine nu se putea iar lucrarea arata super, am folosit aceeasi sistem de prindere care a fost pe rezerva originala. Totusi tre sa recunosc ca in urma probei facute trebuie sa mai iau un pic la strug, e cam fixa, se poate si mai bine...rezolv eu si chestia asta. La 60 lei cu tot cu strung (nou nouta) si la spatiul recastigat eu zic ca merita 100%!!
                            Attached Files
                            Last edited by virago; 9 April 2011, 22:45.
                            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                            Comment


                            • Ce fain ti-a iesit Vlad!
                              Super si eu vreau nu face nimeni vreo donatie?

                              Comment


                              • baietii am gasit un kit de incalzire in scaune la 300 ron ce ziceti e scump asai??
                                imi poate face cineva rost mai ieftin..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google