Intalnire Aniversara L.C.V.Jiului...08.01.11...locatie ,,La Brazi,,

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Aniversara L.C.V.Jiului...08.01.11...locatie ,,La Brazi,,

    ...........................................
    Last edited by marianhorduna; 29 December 2010, 23:50.
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

  • #2
    E oki si pentru mine!
    Mai bine la brazi.
    Acolo a fost si prima intalnire si cel mai bine ar fii sa mergem dupa 1 ian sa vorbim cu cei de acolo.

    Comment


    • #3
      E bine si la Brazi! Nu mai dau banii pe benzina, pardon Gpl!!
      E f. aproape de mine!!
      Mariane, o punem de-o chermeza ceva?! Sau ca de obicei!?!?
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • #4
        Intalnire Aniversara L.C.V.Jiului...08.01.11...locatie ,,La Brazi,,

        Intrucat e o ocazie speciala si unica totodata,L.c.v.jiului implineste UN ANISOR,am deschis acest thread doar pentru acest eveniment...sa discutam...sa ne transmitem urari...si binenteles sa primim urari...

        Viago...esti tu destul de cinstit ...
        Last edited by marianhorduna; 29 December 2010, 21:57. Reason: Automerged Doublepost
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • #5
          Eu zic sa o punem de o distractie daca tot facem 1 an.Cu mancarica bautura( fara alcool )Ce spuneti?

          Comment


          • #6
            Eu sunt de acord! Mai ales ca face sefu' cinste!!
            Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

            Comment


            • #7
              Numai la cinste iti sta capul vlad ...bine nu ca nu ar fii primita .
              Sa revenim ar fii frumos sa putem vorbi cu cei de acolo sa rezervam in ziua respectiva un numar de locuri.Fiecare vine cu cine poate si cu cine vrea...nevasta,amanta,prietena s.a.m.d.
              Sa strangem o suma pentru tort si sa vedem pentru mai ce.Veniti cu ideei!

              Comment


              • #8
                Man, ma faci hot? Cinstit sunt si am fost intotdeaua!!
                Propune sefu' cum procedam pe 8!! Eu sunt de acord in principiu, chestia propusa de Ionut e ciudata cu nevestele!!! Nu eram cei cu GB?!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • #9
                  Eu am facut doar o propunere....acum daca voi vreti sa scapati de asupritoare e partea a 2-a

                  Comment


                  • #10
                    Salutare colegi ar fii super tare chestia cu intilnirea la implinirea de un anisor de la infiintarea L.C.V.J.
                    Last edited by marianhorduna; 29 December 2010, 23:52.

                    Comment


                    • #11
                      Iarta-l doamne ca nu stie ce spune ionut...virago da-i ignor tata...sau nu te mai lasa prietena sa pleci fara ia niciunde sa inteleg....
                      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                      Comment


                      • #12
                        Olos vino cu propuneri...cu ideei cum sa fie

                        Comment


                        • #13
                          Da oameni buni cat mai multe idei sa ne intalnim si sa iasa bine!! Cu sau fara sotii, prietene etc, dar e super sa stim din timp cum ne prezentam!!
                          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                          Comment


                          • #14
                            De vorbit pentru locuri nu cred ca e nevoie...nu e nici dracu acolo sa ne incurce,sa nu avem loc de ei...de tort ...sau ce mai vreti voi vorbim...ideea e sa intram cati mai multi pe forum sa discutam...daca ramanem tot astia sa discutam despre eveniment presimt ca majoritatea are sa se supuna minoritatii...asa ca ....
                            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                            Comment


                            • #15
                              De locuri chiar nu cred ca va fii problema.
                              Trebuie sa ii anuntam si sa vorbim si cu ceilalti membri.Eventual sa facem un fulger sa vorbim ceea ce e cel mai bine.
                              Unul sau unii dintre noi sa mearga sa tatoneze locul sa vorbim pe acolo...si mai mult ca sigur Vlad si cu mine.
                              In rest stres mare nu e ...doar sa fim cati mai multi!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google