Mai Exista Logan Club Valea Jiului?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by AlexPetro View Post
    aha. s-o stapânești sănătos!
    Multumesc frumos. Sper sa am mai mult noroc cu ea de acum inainte, ca uite, abia ce-am cumparat-o si mi-a „ciocanit-o” grindina (nu mi-a spart nimic, doar indoituri pe tabla) si, ca si cand n-ar fi fost de ajuns asta, m-a tamponat si o pustoaica de 18 ani si jumatate cu un Sandero, foarte grabita si mi-a indoit aripa fata-stanga.
    Eh... asta e, sper ca de acum inainte sa fie mai bine.
    M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

    Comment


    • #17
      Si puștoaica a scăpat nesifonata?
      Prowd of my new wheels!

      Comment


      • #18
        Pustoaica doar si-a zgariat vopseaua de pe ambele portiere din partea dreapta ( m-a depasit avand masina in fata ei pe contrasens si cand a revenit brusc pe banda 1 mi-a sters aripa ). Probabil ca, daca n-as fi tras eu volan dreapta+ frana, ar fi fost si ea sifonata, dar mai mult ca sigur ca si Loganul meu ar fi iesit cu avarii mai mari. In fine...bine ca a fost acostamentul destul de mare (si pentru mine, dar si pentru masina de pe contrasens) si ca am scapat cu totii „ieftin”. Acum am inteles si eu de ce pentru pustanii astia cu neuronii odihniti politele RCA sunt asa de scumpe.
        M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

        Comment


        • #19
          Bine, eu ziceam doar de fată, dar ma multumesc cu explicația ta. ��
          Pe unde s-a intamplat întâmplarea?
          Prowd of my new wheels!

          Comment


          • #20
            In dreptul termocentralei de la Paroseni, pe sensul de mers catre Petrosani.
            M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google