Logan Club VASLUI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa am sa fac..dar sa imi dai aparatul tau :P
    Pazea ca vine AND-ul

    Comment


    • Til dau de cap...strange si tu alocatia si iati

      Comment


      • LoganClub Vs!!!

        Comment


        • Salut...bine ai venit printre noi...vad ca ai 17 ani...cred ca inca nu ai permis...dar te asteptam si asa la noi....poate ne faci o vizita sambata la 18:00 ...ce zici?

          Comment


          • Dupa ce iau carnetu' promit ca voi veni cu loganashul meu pe la voi, da deabea pe 25 aprilie ma apuc d carnet conform legii

            Comment


            • Nu-i nici o problema...noi et primim si fara masina....ne imprietenim si cand ai sa iei permisul esti membru vechi ;))

              Comment


              • Ti'am vazut loganul tau prin orash si arata super, e reushit.

                Comment


                • Multumesc mult

                  Comment


                  • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                    Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Multumim de oferta...O sa ne gandim..analizam bugetul si poate venim..nu se stie niciodata ;)
                      Pazea ca vine AND-ul

                      Comment


                      • Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                        Cei de la Vaslui nu prea va uitati la filmulete,nu va plac asta , DVD-ul o sa fie gata ca mai curand posibil...............din motive tehnice mai dureaza.......Multumesc de intelegere.
                        sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                        Comment


                        • Ne-am uitat...cum sa nu ne uitam

                          Comment


                          • Daaaaaaaaaa ne place sunt reusite filmarile...felicitari
                            Pazea ca vine AND-ul

                            Comment


                            • salut, eu sunt din Iasi si vreau sa fac revizia de 1 an la voi la Motorgrup.
                              Cine imi poate explica cum ajung acolo. Am mai fost prin Vaslui dar nu-l cunosc prea bine.

                              Comment


                              • pai...in primul rand eu nu as vrea sa mai fac revizii acolo, ultima oara s-a terminat cu telefoane la asistenta la dacia cu plangeri...nu ne lasa sa vedem ce se intampla cu masinile noastre ce le fac si ce schimba si ce nu, dar daca vrei sa ajungi acolo nu e kiar asa de greu e o singura strada in mijlocul orasului pe care faci la dreapta pe langa piata si care te duce direct la motor grup
                                Pazea ca vine AND-ul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google