Discutii Generale LC Vaslui

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Discutii Generale LC Vaslui

    Am deschis acest thread pentru a nu polua thread-ul cu intalnirile

  • #2
    Radule dar numai doua persoane au de gand sa posteze aici... Nu mai vrea nimeni sa pozteze?
    Pazea ca vine AND-ul

    Comment


    • #3
      Andrei...Noi o sa mai vorbim aici si cine o sa-si faca cont nou pe loganclub o sa vada mai bine ca se fac intalniri si la noi

      Comment


      • #4
        Ce parere buna sa aiba baiatul cand a venit cu Ady si a vazut din toata parcarea doar un singur logan si eu singur langa el asteptam sa vina lumea care nu a vrut sa fie prezenta...Si doar ti-am cerut id-urile baietilor ca sa pot sa fac si eu ceva dar pe cine sa anunt si pe ce sa anunt... :-??
        Pazea ca vine AND-ul

        Comment


        • #5
          Man eu am anuntat ca se face intalnirea....O sa-ti dau si id-uri si tot ce ai nevoi ca sa nu ma imi scoti ochii

          Comment


          • #6
            Daca o sa mai vin de acum inainte la intalnire fac o tura de stadion sau unde o sa fie intalnirea si dak patesc ca sambta nu mai stau sa astept...Am stat sambata seara jumatate de ora singur ca pe urma sa vina numai Ady si noul membru....Am zs ca totusi sa vin si eu dak e sa vina un membru nou sa ii facem placere si sa mai vina si a 2a oara dar sincer nu prea a avut ce vedea omul ala...Unde era toata lumea?..Dece nu ii faci sa posteze ca la Iasi si sa se inscrie toata lumea care vine la intalnire?
            Pazea ca vine AND-ul

            Comment


            • #7
              Da eu pot sa te fac sa mananci daca tie nu tie foame? Hai sa nu discutam chestiile astea aici ca nu are rost.
              SI stai linistit ca au fost zile cand veneam la stadion,stateam vreo 30 min si nu mai venea nimeni...Asta e...In primul rand suntem putini si cei care nu sunt inscrisi nu-i intereseaza forumul ca pe noi.O sa facem schimb de id-uri cu totii...Numere de telefon si o sa incercam sa ne convingem oarecum sa fim mai activi....Mai ales pe forum si la intalniri.

              Comment


              • #8
                Salutari din Piatra Neamt Radule !!!!!!!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Salutari pentru Vasluieni nu numai pentru mine

                  Comment


                  • #10
                    Da de unde daca pe noi nu ne cunoaste...Cand o sa se intalneasca cu noi o sa ne salute si pe noi ;)
                    Pazea ca vine AND-ul

                    Comment


                    • #11
                      Bravo Radule...Ai reusit sa ii lasi cu gura cascata pe baietii de la mine la servici...Radeam cand am vazut ce fata au facut...Nu ma credeau cand le-am zis ce ai in portbagaj
                      Pazea ca vine AND-ul

                      Comment


                      • #12
                        asta nu e nimic Andrei....Bine ce le-ai inchis gura...O sa vedem cum se aude cand o sa antifonez bine portbagajul ;)

                        Comment


                        • #13
                          Pai sper sa se auda mai bine pt ca acum nu imi place :P ..Glumeam, oricum si eu am ramas masca pt ca nu auzisem pana atunci ce poate sistemul si mi-a fost si frica pentru ca erau toti sefii mei la servici
                          Pazea ca vine AND-ul

                          Comment


                          • #14
                            Ce radeam cand mi-ai spus ca sa plec repede ca vine sefu si te da afara

                            Comment


                            • #15
                              Radeai deci? Lasa ca te tin eu minte. Deci iti parea bine sa ma dea afara? Lasa ca se intoarce roata )
                              Pazea ca vine AND-ul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google