Titi Aur Din Nou In CNR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Titi Aur Din Nou In CNR

    Titi Aur si copilotul sau, Karoly Borbely, au prezentat astazi masina cu care vor concura in sezonul 2010 al Campionatului National de Raliuri.
    Echipajul Aur-Borbely va concura in opt etape, patru fiind pe asfalt si patru pe macadam la bordul acestui model de 300 CP si 500Nm dintr-un turbo de 2 litri.
    Attached Files
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

  • #2
    maine incepe raliul la brasov cu SS, in centru..abia astept sa il vad
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
      Titi Aur si copilotul sau, Karoly Borbely, au prezentat astazi masina cu care vor concura in sezonul 2010 al Campionatului National de Raliuri.
      Echipajul Aur-Borbely va concura in opt etape, patru fiind pe asfalt si patru pe macadam la bordul acestui model de 300 CP si 500Nm dintr-un turbo de 2 litri.
      masina stock are 280 cp ,deci nimic fascinant din aia 300cp )
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        E o masina de N de aici si limitarile modificarilor

        Comment


        • #5
          Nu totul se masoara in cp conteaza si starea sa de spirit, degeaba are omu racheta daca nu are un foc.
          Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

          Comment


          • #6
            exact , toata lumea prima data se uita la caii, aa.....nare cai domne...nu e buna

            Comment


            • #7
              B 83 RMJ-daca ma uit bine prima etapa e programata weekendul viitor 16-18 aprilie,nu acum in acest weekend.E bine ca revine TITI AUR ca va mai creste putin spectacolul.Sa aibe noroc.

              Comment


              • #8
                asa scrie pe site, dar cica e gresit.

                m-am intalnit cu Gartofan la politie la biroul unde se schimba permisele si l-am intrebat, si mi-a zis ca e weekend-ul asta, nu pe 16-18 cum scrie pe site. acuma eu l-as crede pe el mai degraba, decat ce scrie pe site...
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • #9
                  Originally posted by CataFOF View Post
                  exact , toata lumea prima data se uita la caii, aa.....nare cai domne...nu e buna
                  nu ma refeream la aia ,am zis ca nu e nimic spectaculos la exprimarea 300 cp dintr`un motor 2.0 l
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    da , dar nu ma refeream la tine , asa in general , daca n`ai cai nu esti bun.

                    Comment


                    • #11
                      pai si ce nu e asa? ia intra intr-o masina de 500 de cai si dai forja si dupaia intra intr-un logan dar deja e off
                      laureate 1.5l, albastru marin

                      Comment


                      • #12
                        pai spectacol poa sa faca si cu 100 cai ca doar e meserias omu
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          dea asa e , vorba aia daca pistolu nu ia foc degeaba...
                          laureate 1.5l, albastru marin

                          Comment


                          • #14
                            B 83 RMJ-fie cum zic tu dar dupa ce m-am uitat pe mai multe site-uri de rally cred ca totusi e peste o saptamana.Nu stiu sigur dar zic ce am citit pe site-urile de rally.

                            Comment


                            • #15
                              Si eu stiu ca e sapt viitoare din surse destul de sigure.
                              No, apoi blana
                              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google