Serus(platforma Comerciala Militari ).

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serus(platforma Comerciala Militari ).

    Salutari , am si eu o intrebare sau mai multe pentru voi legata de serus . O iau cu inceputul , am avut masina lovita (acum 1 an si 7 luni ) si am facut-o la Ipso Otopeni , per total au facut-o ok masina , a mai sarit pe ici pe colo vopseaua , daca nu erau desfiintati "poate" o faceam la ei . Chestia este ca , datorita binevoitorilor de oras am masina lovita din bara in bara , ba de la carut din supermarket , ba gasita lovita in parcare .
    In final ce vreau eu sa aflu , de la cei care au avut de-a face cu cei de la Serus , cel de pe centura (platforma militari ) , daca au fost multumiti de ei. Va multumesc anticipat

  • #2
    sunt delasatori cel putin te aburesc ca e gata vineri,atat stiu sa zica.eu am masina acolo in momentul de fata si amde gand sa le port o proasta reputatie de aici inainte

    Comment


    • #3
      sa-l intrebati pe iuzaru Kojak, ie pro serus, desi aia cer mai multi bani. Atentie ! daca vii cu piesa/piesele tale, platesti manopera mai mare conform celor de la receptie/programari !!! Ei incurajeaza cumpararea piesei originale de la ei
      ​​​​​​

      Comment


      • #4
        La caroserie a fost scump insa au facut treaba buna. Nici de intarziere nu ma pot plange.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • #5
          recomand cu mare incredere SERUS Sos. Centura.

          Comment


          • #6
            Daca e de vopseala, ii recomand pe cei de la Nesti din Berceni. Dupa fiecare "tranta" pe care a patit-o Loganul meu am facut masina la ei si de fiecare data a iesit super.
            sigpic
            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

            Comment


            • #7
              S-a vopsit la MGS Auto , a sarit boxeaua , urmeaza revopsirea in alta parte sau regie proprie. Iau ca si "reper" Ungaria ... Macar la aia aud numai cuvinte de lauda pe mecanica si vopsitorie...

              Comment


              • #8
                pentru vopsitorie iti recomand SERUS Sos. Centura

                Comment


                • #9
                  De bine ce am intrebat si mi s-a raspuns ... Am lovit masina , se face pe casco' . Voi incerca Serus ..................... Revin cu feedback

                  Comment


                  • #10
                    Cred ca ai nevoie de recomandari pentru o scoala de soferi nu de vopsitorie. Mai bine sa previi!
                    Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                    Comment


                    • #11
                      Ar fi corect ceea ce ai spus tu mai sus ,dar din pacate/fericire nu eram eu la volan . De la primul accident m-am temperat si am invatat mai multe...

                      Comment


                      • #12
                        Am luat masina si sincer , parca incep sa cred ca se poate face treaba buna si la noi... . De acum voi merge numai la Serus cand voi mai avea probleme de asa natura (Doamne fereste) .

                        Comment


                        • #13
                          bravo, ma bucur ca ai rezolvat si ca esti multumit de cei de la Serus

                          Comment


                          • #14
                            Niste poze poti pune?! sunt si eu curios, doar..cum a iesit reparatia.
                            Eu recomand SERUS b-dul Timisoara doar pentru si diagnoza (in special) (am avut probleme si m-au rezolvat, ceea ce alti n-au putut)
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • #15
                              Doar cu ea torsnita am 1 poza , revin cu ea "reparata" .
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google