Service Constanta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Service Constanta.

    Recomandati`mi si mie un service Bun si ieftin din constanta! Doar ce am facut un accident cu masina si trebuie sa imi repar singur masina.
    Attached Files

  • #2
    Du-te la Tulcea. Nu glumesc.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #3
      Te intereseaza service Dacia sau orice service?
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        Reprezentanta din Tulcea iti recomand si eu.
        In tara momentan.

        Comment


        • #5
          Direct Tulcea. Eu unul acolo zburam daca era.Numai bine
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #6
            Pai la dacia service cred ca m`ar rupe si pana la tulcea transportu iar m`ar rupe si ma gandeam la orice service. Ma gandeam sa imi cumpar singur piese pt masina si :| baietii sa`mi faca masina.

            Comment


            • #7
              Nu cred ca voi ajunge la tulcea... O sa ma coste transportu si bla bla o sa obtez pt un service din constanta si sa`mi cumpar singur piesele.

              Comment


              • #8
                Scoatem bara tinere si mergem la bosch la dan
                sigpicMy ride

                Comment


                • #9
                  Asta vroiam si eu, sa recomand service-ul AUTO HAUS TUDOR. Nu e asa de mult manopera.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    off, cam am de munca
                    Last edited by zeinedin; 26 July 2008, 04:48.

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc pt Sfaturi.

                      Stiti pe undeva? De unde as putea lua piese originale mai ieftine pt logan ? Sau de unde mi-ati recomanda sa le iau ?? Pagubele de caroserie sunt cele care se vad si in poza, inca nu am fost sa vad ce are si pe dinauntru, si sper sa nu fie .

                      Ce piese mi`ar trebui pana acum la prima vedere :
                      - parbriz
                      - capota
                      - bara fata
                      - aripa sanga
                      - proiector stanga
                      - faruri (stanga + dreapta)

                      Comment


                      • #12
                        Piesele de caroserie le poti lua de la dezmembrari, mai ieftine.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          Ma puteti ajuta sa`mi spune`ti de unde as putea sa`mi iau piese de la dezmembrari din constanta ? Unde gasesc ?

                          Comment


                          • #14
                            In zona Dorally parca era un atelier de dezmebrari, nu mai stiu exact.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #15
                              Poate sa ma ajute cineva ?

                              Poate sa ma ajute cineva ?

                              --------------------------------------------------------------------------------

                              Sunt din Constanta si am un Logan din 2005.Urmeaza verificarea la 60. 000 km cand trebuie sa schimb kit-ul de distributie, uleiul, filtrul de ulei si de aer , s.a.m.d. . Nu stiu ce sa fac , sa ma duc la un service autorizat gen " Olteanu " sau sa apelez la un mecanic care a mai lucrat la Dacia veche si care se procepe la orice fel de masina ! Se intampla ceva .... adica pierd vreo garantie la tabla sau ceva de genul asta ... Cred ca varianta cu Tulcea a cam cazut pentru ca si cei de acolo s-au cam smecherit ! Au fost amabili la inceput cand erau la locatia veche a serice-ului ! De cand s-au mutat la sediul nou au cam inceput sa faca fite si sa-l depaseasca pe " Olteanu " la preturi ! De exemplu anul trecut cand am facut verificarea de 45. 000 km m-au cam belit ! Au vrut sa-mi faca programare pentru anul asta si cand am auzit pretul " 1800 , 00 lei " am cam ezitat ! Si-o fi bagat Olteanu nasu" si acolo ca prea s-au schimbat de la un an la altul ! Apropos nu stie cineva din Constanta unde sa-mi pot face verificarea mai ieftin si la un service autorizat, ca in cazul asta cred ca apelez, cu toate riscurile, la mecanicul vechi !

                              Scuze pentru greselile de ortografie ! Dar cine vrea sa inteleaga ......

                              Nu este nimeni pe aici ?

                              Ma ajuta cineva cu un sfat ????????????

                              Stiti un service din Constanta care sa practice preturi mai accesibile decat Rent Car Litoral " Olteanu " ????? Daca stiti dati-mi si un semn de viata va rog ! Se cam termina Km- trii pana la 60. 000 ! Si chair nu stiu ce sa fac ?! Doar stiti cum e romanul .... .... MULT, BUN si IEFTIN !
                              Last edited by carpe_69_diem; 12 August 2009, 12:12. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google