Concurs De "SLALOM PARALEL" La SIBIU

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci iar ma duc singur la curse... Sa va fie rusine ma! (De Bucuresteni zic)
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Dupa cum m-am uitat pe net, am vazut ca vremea va fi faina sambata si duminica, adica 28.11 si 29.11 ( soare (maxima de 13-14 grade), iar vineri, in 27.11.2009 zic astia ca e posibil sa fie ploi razlete!
      Asa ca , vremea si traseul vor fi foarte faine!!!!
      Nu uitati sa-mi trimiteti fisa de inscriere pe mail si taxa de participare in cont!!!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Originally posted by bolo View Post
        dud!

        apropo de fisurat caroserii si etc...acum exagerezi, sincer...
        noi ca sa facem traseul sa arate asa, cum a aratat in weekendul asta trebuie sa concuram non stop cateva zile...

        tu crezi ca glumesc? ai alergat pe macadam blana vreodata? Daca mai ai si arcuri sport fara amortizoare compatibile, iti face volanul in mana de zici ca-i aparat de tremurat. Simti cum se dezintegreaza coloana de directie. Iar cum Logan-ul nu sta prea bine la intarituri si suduri, nu-i departe treaba cu fisuratul.

        Chiar si pietrisul ala de pe traseu dauneaza, dar nah, sunt eu nebun acum.

        Am zis, daca vin sa concurez, apoi doar daca stau blana. Altfel, daca trebuie sa stau sa ocolesc gropi, va salut din mers, ies dupa tura de recunoastere
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • chestia cu fisuri, mi se pare logic sa apara la orice masina, daca e fortata, in anumite conditii, daca mai are si suspensie sport, clar...
          nu te contraziceam, doar ca nu om fi nebuni sa le rupem
          treaba ta daca vrei neaparat sa meri in blana sau nu
          de mers pe macadam blana, am mers, asa m-am ales si cu cateva julituri de la pietre pe laterale , iar faza cu volanu, da, asa face, numai ca acelasi traseu facut de mine l-am facut si cu un golf 5, nu a facut deloc la fel volanu, tine si de servo directie, is diferite, la golan simti si daca treci peste o pelicula fina de apa, pe cand la golf ( si alte multe masini ), nu simti deloc ( mie imi place asa cum face la logan, ma simt mai bine cand simt asfaltul in maini, sa zic asa )

          oricum, eu o sa-mi montez provizoriu, doar pentru cursa, niste pseudo-aparatori de noroi, niste cauciuc sa nu sara prea multe pietre in laterale, cum au in poze astia ce au concurat sambata, si inca ceva, la proiectoare, dar asta intai sa termin si voi posta la my ride

          hai mai multi pe lista!!!
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • Stati linistiti, ca dracu nu e asa de negru cum il vad unii!
            Dsign, stai linistit ca traseyl e frumos si o sa te inspire!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • cine ma sponsorizeaza cu taxa de inscriere ,ca sa se dea si un MCV...
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Hai ca taxa de inscriere chiar nu e mare. 50 lei pt ce ti se ofera e chiar mai mult decat rezonabil. Daca ti-as spune de taxe si amenzi la noi in campionat...ca sa nu vorbesc de taxele din national

                PS: Sibianule, sterge te rog de la pozitia 4 de la ovystar commentul ala cu sa-i fie rusine lu mareom...bla bla bla, ca era o gluma si chiar eu l-am anuntat de eveniment. Mersi
                Last edited by mareom; 18 November 2009, 03:31.
                sigpic

                Comment


                • Sebi hai macar ca spectator daca nu concurezi , desi ar fi pacat sa nu concurezi ca stiu eu ce stiu ;)

                  PS: Ce zici de o ciorba de burta de la Prima
                  Last edited by Bad_Wolf; 18 November 2009, 10:45.
                  sigpic

                  Comment


                  • sa fi vazut ieri si astazi slalom pararel si multi-paralel prin bucuresti , din cauza nefunctionari metroului (GREVA ...ii).
                    ce`o sa fie la sibiu e un mizilic fata de cea fost si o sa fie aici.
                    PS. daca nu fac rost de ceva bani o sa renunt si eu.

                    Comment


                    • Cata stim noi ca esti omul surprizelor si ne trezim cu tine acolo ) macar ca spectator sa vii sa nu ma simt singurica
                      sigpic

                      Comment


                      • ajung la vorba lu' dizain: sa va fie rusinica la toti astia care veniti dar nu veniti, dar veniti ca spectatori dar de fapt nu veniti ca nu-i asfalt pe macadam sau ca ploua si n-aveti bani. bah! e rost de dat blana, pt asta strangi din cur o luna si pui bani deoparte, nu arzi benzolu aiurea la liniute pe 100m si nu apuci sa-ti f#$%i un macadam de la mama lui...vaisamar, cum ar zice un prieten
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Si, vreau sa va spun ca e forte posibil sa reusesc sa rezolv pentru fiecare masina in parte montarea de folie de protectie pe praguri!
                          In proportie de 90%, aceasta chestiune e rezolvata!
                          Va asteptam!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Seba, fiecare activitate are rolu ei , nu compari liniutele , respectiv slalomul.
                            fi sigur ca daca ajung , nu stau ca spectator , dar astept in continuare finantele.

                            Comment


                            • cata, sa ai bafta la gasit pomul cu bani, in cazul asta sa-mi culegi si mie niste "frunze" de-alea de 500...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • nu sunt pilot profesionist si nu stiu toate detaliile despre un concurs de gen wtm sau cnr , dar suma asta de 50 ron mi se pare pistol cu apa pentru un eveniment automobilistic.cine zice ca nare 50 de ron sa se dea sa tina pentru el si sa nu tot zica ca vine,nu vine da de fapt vine ca spectator da de fapt nu vine.
                                si cine zice ca nu vrea sasi "coco" masina il rog sa nu vina nici ca spectator sa se uite la mine cum imi coco io masina.


                                aveti grija ce vorbiti ca multe chestii nus la locu lor
                                DACIA - CJ 58 ARD

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google