Cupa VSS I, 13-14 martie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cupa VSS I, 13-14 martie 2010

    - vss racing club organizeaza in martie probabil in data de 14 sau 19-20 CUPA VSS pe circuitul VIK POWER ARAD
    - circuitul este in lungime de 1,1 km pe el sa desfasurat si superspeciala la raliul ARADULUI
    - probabil vor fi trei probe a cite trei sau patru ture in functie de numarul de participanti si de timp alocat desfasurarii concursului,se vor cumula cei mai buni doi timpi pentru stabilirea clasamentului
    Last edited by crististreulea; 17 December 2009, 11:06.
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

  • #2
    :-?? Ok cred? multumim ca ai deschis topicul din timp) facem sticky?
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      Asteptam sa vedem surpriza
      sigpic

      Comment


      • #4
        soso, ti-ai facut schimbare de sex?
        sau, mai rau, se da nico la lola cup...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #5
          hai cu surpriza, hai cu surpriza ca sunt nerabdator poate e vreo idee de cadou mai inedita la care nu ne-am gandit.......oricum ar fi binevenita.....
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • #6
            - vss racing club organizeaza in martie probabil in data de 14 sau 19-20 CUPA VSS pe circuitul VIK POWER ARAD
            - detalii despre cupa saptamina viitoare cind se va pune la punct regulamentul de participare,grupele si tot balamucul
            - circuitul este in lungime de 1,1 km pe el sa desfasurat si superspeciala la raliul ARADULUI
            - probabil vor fi trei probe a cite trei sau patru ture in functie de numarul de participanti si de timp alocat desfasurarii concursului,se vor cumula cei mai buni doi timpi pentru stabilirea clasamentului

            moderatorii va rog redenumiti topicul in CUPA VSS si stergeti postul acesta

            si sticky please

            deschid lista
            1.virtualmansorin
            2.csebalin
            Last edited by virtualmansorin; 5 December 2009, 22:53. Reason: Automerged Doublepost
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • #7
              Ii macadam ? sau cum ii transeul? Postul nu il sterg inca.. mai lasam macar pana mai sunt ceva detalii.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #8
                faza cu sticky si schimbarea numelui



                este asfalt 100 %

                uitate pe http://www.youtube.com/watch?v=1mjlkMt1dYk
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • #9
                  la ultimul loc se dau diplome??) ma inscriu si eu daca se dau
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #10
                    cred ca voi organiza concursul pe 5 grupe patru de putere si una pe echipe,premii in functie de sponzori cel putin cupe pentrufiecare podium la grupe,si diplome de participare la toata lumea

                    si bineinteles se va da un trofeu mai mare sau mai mic si pentru ultimul loc
                    cei din urma vor fi cei dintii
                    Last edited by virtualmansorin; 6 December 2009, 00:04. Reason: Automerged Doublepost
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • #11
                      asa asa imi place ideea o sa revin cu o lista completa de participare de la cluj cand o am
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #12
                        abia astept
                        vor fii maxim 50 de masini si doresc sa vina cit mai multi de pe logan club,vor si si de pe alte forumuri
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #13
                          Sorine, daca te pot ajuta cu ceva, nu ezita sa-mi zici!
                          Super tare ideea!!!!!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #14
                            tine telefonul deschis

                            astept bucurestiul
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • #15
                              Astept grupele de putere... Ca daca e sa fie, ma bag si eu cu Maty (daca ma primiti, desigur)
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google