Cupa VSS I, 13-14 martie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poate la recunoastere traseu. la sibiu cel putin, asa a fost. s-a permis "co-pilot" la cele doua recunoasteri. vorbeste cu sorin si cu cei de la circuit. eu as fi "pentru", macar la recunoasteri. si ca sa-ti raspund direct, nu ma deranjeaza, daca e permis, sa ma dau cu cineva in dreapta. din punctul meu de vedere, mersi de incredere ca ai curaj sa te sui cu mine in masina, in rest, no problem
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Buna,

      Eu sunt Remus din Timisoara.

      Imi cer scuze ca ma bag asa in seama, dar as dori sa stiu cum se poate face inscrierea pt evenimentul de pe VIK.

      Am fi 3 persoane:

      Gherghinescu Remus Mircea - BMW 316 - 101 cai
      Baldovin Alexandra - BMW 316 - 101 cai
      Hent Alin - Subaru Leone 1 (1.8) - 90 cai

      Toti 3 mergem la Grupa 2.

      Daca se poate un numar de telefon unde pot confirma inscrierile si unde/cand se plateste inscrierea???
      Este disponibil un regulament??

      Multumesc mult!

      O zi buna,
      Remus

      Comment


      • eu v-am trecut pe lista. o sa il rog pe sorin sa ia legatura cu voi.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • cine o sa fie deschizator de traseu?:>
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • programul si ordinea o sa le stabileasca sorin dupa ce face un antrenament liber pe pista sa vada ce si cum. cred ca spre sfarsitul saptamanii o sa avem ceva informatii noi.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • nezeneule, te-ai invatat sa deschizi trasee?
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • dada...mi-o placut tare la SB
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • se mai pot face inscrieri ? cat e taxa de inscriere ?
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • deci ...
                    Cupa se va desfasura in perioada 13-14 Martie 2010, pentru ca mai mult de 35-40 de masini pe zi nu se poate. In zilele urmatoare se va pune la punct programul competitiei.
                    Taxa de inscriere este de 110 RON per masina, astfel, cei care se dau cu doua sau mai multe masini vor plati pentru fiecare masina.

                    Pentru cei care doresc cazare si vor sa stea cu ceilalti participanti cea mai buna varianta este pana la urma Hotelul George's (http://www.cazarearad.ro/index.php?cmd=unitate&id=103). Am fost personal acolo si conditiile de cazare sunt bune iar parcarea interioara destul de mare si ingradita. De asemenea, pe centura Aradului timpul de ajungere la circuit este de maxim 5 minute. Costul estimativ al cazarii este de 65-80 RON / camera / noapte. Spun estimativ pentru ca in functie de numarul de camere ocupate se negociaza si tariful si din aceasta cauza ar fi bine sa stim cat mai curand cati doritori de cazare ar fi.

                    Pentru mai multe informatii si detalii il puteti suna pe Sorin la tel: 0724 316 943. In perioada urmatoare se va posta si un cont bancar pentru virarea sumelor pentru inscriere.
                    Last edited by bubu_vasile; 26 January 2010, 12:44.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • concursul are loc in data de 13-14 martie 2010
                      la inscrierile se dau drumul in data de 1 02 2010
                      tel meu este 0724316943
                      pentru cei care merg la gala campionilor ne vedem acolo
                      taxa de inscriere = 110 ron
                      o sa fac cont in banca pentru cei care nu sunt de la tm
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • deci...cei care vrem sa venim trebuie sa ne inscriem din nou?nu mai conteaza listele facute anterior?
                        mersi
                        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                        Comment


                        • silviu:
                          hai sa le numim de fapt confirmari. ca stii cum e, poate nu toti cei inscrisi pe lista pot in perioada respectiva si/sau au alte probleme.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • inscrieri in sensu ca tre sa confirmi cu banul
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • daca am inteles eu bine, confirmarea se face bagand 110ron in cont la sorin... cont ce va fi facut public ulterior...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • pai ... ma gandeam ca asta se subintelege
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google