Hungaroring Track Day - 5 Aprilie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hungaroring Track Day - 5 Aprilie 2010

    Circuitul de F1 Hungaroring se deschide pentru masini doar de 3 ori pe an (cate 1 zi). 5 aprilie este prima zi pe acest an.

    Preturi:

    3 rounds ticket 7.800 HUF
    7 rounds ticket 15.500 HUF
    10 rounds ticket 20.000 HUF

    O runda reprezinta 20 - 22 de minute pe circuit. Cate ture prindeti, depinde de masina voastra.
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

  • #2
    iti dai seama ce aglomeratie va fi. co o sa se stea la curbe ca la semafor la baneasa

    Comment


    • #3
      Am fost o data la hungaroring in 2008 la cursa de formula 1, a fost frumos
      Nu stiu daca ar merita drumul pana acolo, banuiesc ca intr-adevar va fi plin si poate nici loganisti nu ar putea atinge viteza maxima in aglomeratia aia:P

      Comment


      • #4
        Zic eu ca nu e vorba de viteza maxima (aia i-o dai pe autostrada), ci sa te dai pe un circuit adevarat.

        Comment


        • #5
          undeva la 110-120ron 22 de minute de hungaroring. adica ne dam 4-5 ture si cam asta e. oricum, acolo se merge mult mai tare, dar trebuie grija ca probabil vor mai fi si altii pe circuit, nu cred ca fiecare se da singur cu 4km de pista numai pt el. asa ca doritorii, grija la alte masini...
          per total, eu zic ca se merita
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #6
            tre sa stii sa tragi pe dreapta sa i lasi sa treaca
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              nu, dar tre' sa te uiti si-n oglinzi in timp ce-ti dai blana, nu sa te uiti ca un cal numa' 'nainte si picioru in radiator
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                pai loganurile vor fi probabil printre cela mai slabe masini de pe circuit. o sa trebuiasca sa se dea tot timpul la o parte. ba vine emu ba vine ba vine nu stiu ce. e nasol sa nu ai masina potenta pe circuit sa mergi in "turma"

                p.s. daca as fi fost si eu la Temesvar ca voi ...

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Seba View Post
                  undeva la 110-120ron 22 de minute de hungaroring. adica ne dam 4-5 ture si cam asta e. oricum, acolo se merge mult mai tare, dar trebuie grija ca probabil vor mai fi si altii pe circuit, nu cred ca fiecare se da singur cu 4km de pista numai pt el. asa ca doritorii, grija la alte masini...
                  per total, eu zic ca se merita
                  Sa am pardon... dar ai calculat gresit. 110-120 lei costa tichetul de 3 runde a cate 20-22 min => 60-68 min pe banii astia.
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • #10
                    pai si mai fain, atunci
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      Deci pana la urma te dai daca ai masina,altfel nu faci nimic trebuie mereu sa fii atent la altii.Si daca intra vreun destept in tine iti mai faci si masina de comanda...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        una peste alta se duce cineva de pe aici la Hungaroring ? daca da sa faca un pustiu de bine si sa faca un filmulet ceva sau sa filmeze niste curse, pe care sa le urce pe forum si sa le savuram cu totii. multumesc

                        Comment


                        • #13
                          O mare prostie... dai si bani ca sa te vada altii cum ii dai in gura la masinuta ta

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Cristi_Xp View Post
                            tre sa stii sa tragi pe dreapta sa i lasi sa treaca
                            original raspunsul )
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by CataLiNNN View Post
                              O mare prostie... dai si bani ca sa te vada altii cum ii dai in gura la masinuta ta
                              pentru cei pasionati nu este o prostie. daca tu din punctul tau de vedere consideri acest eveniment o prostie nu inseamna ca este o prostie. cei ce fac ast fac din pasiune.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google