Tuning Show - Arad 9 Mai 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuning Show - Arad 9 Mai 2010

    Tuning show, concurs de indemnare, concurs audio, best burnout, drift show si miss tuning!
    BEST WOOFER & EXHAUST UNDERGROUND
    Editia a IV-a Arad 2010

    DATA : 9 Mai 2010
    ORA: 11:00
    LOCATIA: Complexul Comercial Armonia Center
    INSCRIERI: 9:00-10:30
    Crissdesign si Dragster Audio Art , va invita la cea de-a 4-a editie a acestui eveniment aradean..
    Concursuri :
    1. BEST WOOFER –concurs de muzica - consta in masurarea decibelilor produsi de instalatiile audio din masinile concurentilor. Se vor premia locurile 1,2 si 3.

    2. BEST EXHAUST –concurs de sisteme de evacuare a gazelor- consta in ambalarea motorului pe loc si in mers, pt obtinerea unui sunet de evacuare cat mai bun. Se vor premia locurile 1,2 si 3.

    3. DRIFT SHOW

    4. BEST LOOKING CAR -concurs pentrut masina care este modificata cel mai frumos d.p.d.v. vizual . Se vor premia locurile 1,2 si 3.

    5. BEST DRIVING SKILLS -concurs care consta in parcurgerea unui traseu format din jaloane ,intr-un timp cat mai scurt.Masinile participante trebuie sa fie cu inspectia tehnica la zi , pt. desfasurarea in bune conditii si respectarea masurilor de siguranta. La acest concurs vor putea participa cel mult 40 de masini. Clasamentul se va face in functie de timpii de parcurgere a traseului,care
    vor fi stabiliti cu aparatura de cronometrare performanta (fotocelule). Se vor premia locurile 1,2 si 3.
    6.BEST BURNOUT-concurs care consta in patinarea rotilor motoare si deplasarea in linie dreapta fara intreruperi. Se vor premia locurile 1,2 si 3.

    7. Miss- Best woofer&exhaust underground


    Din motive de siguranta si incadrare in timp, la proba de indemanare limita maxima de masini inscrise va fi de 40. Organizatorul isi rezerva dreptul de a selecta masinile care vor fi inscrise.

    Taxa de inscriere este 50 ron (500.000 lei vechi) si cuprinde toate categoriile de concurs.

    Accesul publicului este gratuit.
    Attached Files
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

  • #2
    deja asta e a treia chestie pentru data de 9 Mai. daca reusesc sa "le crosetez" atunci vom face ca si anul trecut: voi imi spuneti cam cati veniti iar eu incerc sa gasesc locuri de parcare impreuna.
    tinem legatura.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #3
      Eu o sa vin 100%
      sigpic

      Comment


      • #4
        Daca sunt liber,voi fi prezent si eu.

        Comment


        • #5
          Daca totul e OK, eu vreau sa si particip la indemanare. Le-am trimis deja mail pentru preinscriere. O sa incerc sa nu merg pe 3 roti ca data trecuta.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Va asteptam cu drag si anul asta si speram sa va simtiti bine si sa iasa totul bine.
            sigpic

            Comment


            • #7
              evol: putem rezerva ca si anul trecut un spatiu de parcare pentru club ?
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #8
                anu trecut a fost conjuctura ca a-ti fost de dimineata acolo si nu au fost ocupate locurile alea, nu stiu in ce limita am putea sa rezervam locurile alea chit ca daca ar fi dupa mine as inchide tot si nu as mai lasa sa intre nimeni decat cluburile.O sa vedem la fata locului ce o sa fie nu vreau sa promit nimic
                sigpic

                Comment


                • #9
                  pai nu ii problema ... ca mergem si anul asta devreme
                  eventual poate careva sa doarma in masina acolo de sambata seara ... stiu eu un candidat numa bun pentru asta
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #10
                    asta o sa fie traseul !
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Arata binisor traseul.Daca eu este liber de la servici atunci e prezent la Arad.

                      Comment


                      • #12
                        E OK traseul. Mai trebuie sa fac o mica inspectie tehnica vizuala la Maty si sunt gata pentru concurs.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Mav-ule te dai si aici???!!!

                          Comment


                          • #14
                            In premiera la Arad,atat spectatorii cat si participantii vor avea parte de o surpriza: un show incendiar oferit de BECMAN si echipa lui de cascadori,''The Hot Rod Madness Car Performance Team''.

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Si eu vin. Ne vedem acolo.
                              NU ZBURA MAI REPEDE DECAT INGERUL TAU POATE SA O FACA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google