Cupa VSS II Real Show 10-11 iulie 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ar fi bine sa fie asa mare traseul,dar unde va mai fi locul pt expo?si bineinteles pt cei ce vin la Praktiker si Real.

    P.S.:Aveti nevoie de multe panouri de gard pt a ingradi tot pe acolo...
    Last edited by Seba; 27 May 2010, 10:58.
    ...byAdi.Schumi_tm
    TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

    Comment


    • #17
      sorine, da si tu mai multe informatii despre eveniment ca isi pun oamenii intrebari ...

      ady (sper ca asa te cheama si nu te botez ) la urechile mele au ajuns mai multe informatii din care reiese ca e rezolvata treaba cu prima ta intrebare ... pentru cea cu panourile nu stiu inca nimic, dar sorin nu e genul care sa nu se fi gandit el si la asta.
      probabil ca deja e in stres pana la gat
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #18
        Nu m-ai botezat :d.Ma bucur ca s-a rezolvat si cu spatiu pt. expo.Daca pot ajuta cu ceva sunt disponibil aproape in fiecare dupamasa.

        nu mai folosi "quote" ca sa raspunzi la ultimul post!
        Last edited by Seba; 27 May 2010, 14:29.
        ...byAdi.Schumi_tm
        TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

        Comment


        • #19
          e foarte simplu nu sunt garduri pentru expo este free
          iar cursa este noaptea cind parcarea este goala
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • #20
            E gluma?Tre sa scoate-ti si voi cumva banii de organizare si premii !
            Ar fii foarte fain sa fie cursa mai pe intuneric :d
            Last edited by Seba; 27 May 2010, 15:38.
            ...byAdi.Schumi_tm
            TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

            Comment


            • #21
              Ady, care parte din "nu mai folosi butonul «quote» ca sa raspunzi la ultimul post" n-o intelegi? ai in josul paginii fereastra de "raspuns rapid", foloseste-o in mama ei de fereastra!
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #22
                expozitia este free iar cursa este pe bani si este nu mai pe intuneric ci incepe noapte la ora 00 adica 12 fix
                rectific free este expo pentru vizitatori cine expune si cine se da la cursa plateste taxa de inscriere
                Last edited by Seba; 27 May 2010, 16:39. Reason: Automerged Doublepost
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • #23
                  Spune-ne si cat este taxa asta de inscriere
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    200 ron pentru cursa de indeminare, numar participanti limitat la 40,pentru echipa tot 200 ron

                    clasamente : 4 grupe putere 1. pina la 99 cp
                    2.100 - 149 cp
                    3. 50 - 199 cp
                    4.peste 200 cp
                    5.feminin
                    6.open
                    7.echipe

                    zilelea astea definitivez traseul,inscrierile,taxele etc
                    cum sunt gata pun sus
                    o sa fie cam asa :
                    - doi in paralel
                    se face traseul o data pe dreapta o data pe stinga si se iau timpii pentru grupele de premiere
                    -apoi primii 16 intra in piramida pentru open cu tragere la sorti intre ei si pentru perechi si pentru traseu stinga sau dreapta,ramin 8 ,aopi 4 ,apoi finala mare si finala mica




                    traseele pleaca cu culoarea galbena
                    V,S,s si apoi iar V,S,s si iesire

                    timpii se cumuleaza



                    pentru tuning inca nu stiu
                    Last edited by virtualmansorin; 27 May 2010, 18:58.
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • #25
                      Am auzit ceva zvonuri de genul asta cu taxa de inscriere de 200 ron dar sincer nu am vrut sa le dau crezare. Chiar nu credeam ca intr-o perioada de criza cum este acum, cand participantii se plang de taxa de inscriere de 100 ron ca este prea mare chiar tu care ai fost printre participanti o sa pui o taxa dubla. In fine, e alegerea ta, tu stii cum e cel mai bine pentru tine. Prost nu e ala care cere, ci ala care da. Eu sigur nu am de gand sa particip la acest eveniment si de asemenea nici echipa XMotorSport. Numai bine si bafta celor care vor participa!
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        si acum surpriza : CUPA VSS II - RALIUL FLORILOR VA CONTA SI CA PRIMA ETAPA DIN CAMPIONATUL JUDETEAN DE RALIURI
                        FRAS

                        doar pentru cei cu rolbar nu neaparat omologat va mai cuprinde cel putin 15 km de macadam ( foarte bun)

                        detalii mai multe cind le pun la punct pe toate - sper ca in 10 iunie sa pun sus toate probele si planul orar al raliului
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #27
                          pai atunci inseamna ca si inscrierea va costa 1 milion
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            2 mega pt macadam si slalom paralel. nu stiu de ce va cacati pe voi, ca dati 100ron la lola pt 400m cu 3 jaloane in 30 de secunde (la modul foarte serios papati mai multa benzina incalzind motoarele decat consumati pe traseu), dar 15km de macadam si 2-3-4 runde de slalom, vi se pare mult...apropo, la buzias ati vazut vreo ambulanta/smurd parcata macar de decor pe-acolo? vreun jandarm? ma gandeam io...
                            ps: singurul eveniment acr care merita e raliul ala de 2 zile, dar si ala nu din prisma traseului, cu timp total de finish dupa 6 manse, de 7 minute. hai sa fim seriosi.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #29
                              seba eu vreau sa ma dau doar la real nu la macadam ca nu am masina de rupt in gropi,si atunci sincer mie mi se pare mult 2 mil pt parcarea de la real.nici un show din Romania nu a avut asa taxa de participare.eu inteleg ca nu sunt bani dar cu nu sunt pt organizatori asa nu sunt nici pt participanti.daca se face taxa pt real de 1 mil si cine vrea si macadam sa fie 2 mil e OK si atunci particip si eu si multi altii....
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                pai eu presupun ca asa o sa fie, dar asta doar sorin poate sa ne lamureasca. tot legat de taxe, nu vrei sa stii cat se da la real sa-ti inchirieze parcarea, chiar si noaptea, cat platesti descarcerarea noaptea si paza, realul a cerut stergerea parcarii de orice urme de cauciucuri dupa concurs. la prima vedere si mie mi s-a parut mult, mai ales ca multi sponsori sunt doar cu numele, suma donata pt evenimente fiind mai mult simbolica la cata reclama li se face. la modul serios, daca stii firme dispuse sa dea bani, ia legatura cu sorin...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google