Expo arad show

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Expo arad show

    In data de 13 Iunie, Expo Arad si partenerii Logan Club Arad, Xmotor Sport si Club Opel Tigra, organizeaza in cadrul targului auto Transport-AR un eveniment auto care v-a contine drifturi, car audio, tuning si nelipsita proba de indemanare.

    Participantii la oricare dintre probe se pot inscrie la adresa de e-mail: expo10@ccia-arad.ro. In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba la care doreste sa participe, cu ce masina si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc.

    Taxa de participare este ... 0 (zero) RON. Oferta in limita locurilor disponibile: 10 locuri la drift, 15 la car audio; 25 tuning si 40 la indemanare.

    Show-ul va incepe la ora 10, participantii urmand a se prezenta la eveniment pana la ora 9. Precizam ca datorita conformatiei traseului si a celorlalti expozanti din cadrul targului cei care nu vor fi prezenti la ora 9 nu vor mai putea intra in incinta unde se desfasoara concursul.
    Attached Files
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

  • #2
    Bafta cu evenimentul.Care e locatia mai exact?

    nu mai folosi "quote" cand raspunzi la ultimul post.
    Last edited by Seba; 27 May 2010, 12:13.
    ...byAdi.Schumi_tm
    TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

    Comment


    • #3
      expo arad ... la iesire spre Nadlac pe partea dreapta inainte de a ajunge la armonia ...
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #4
        Originally posted by bubu_vasile View Post
        expo arad ... la iesire spre Nadlac pe partea dreapta inainte de a ajunge la armonia ...
        Mersi de informatie...
        ...byAdi.Schumi_tm
        TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

        Comment


        • #5
          ceau.eu nu pot sa ma inscriu cu metoda asta ca nu imi mere sa trim nimik prin programu ala.nu stiu ce are.

          Comment


          • #6
            Intri pe adresa ta de Yahoo Mail si trimiti un email pentru inscriere la adresa: expo10@ccia-arad.ro
            sigpic My Black Pearl

            Comment


            • #7
              oky.ms mult lili

              Comment


              • #8
                mai am o rugaminte. pentru a facilita intrarea concurentilor in incinta o sa va rog sa precizati in mail si numarul de la masina.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #9
                  intrebare cu a mea pot intra la tuning sau e prea de duzina?
                  e pentru toate tipurile de masini?
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #10
                    Poti intra linistit. Doar sa trimiti mail pentru inscriere pe adresa indicata de BlackPearl si sa scrii si nr de inmatriculare al masinii. Te asteptam!
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      bubu dc am trimis mail deja mai trim unu?

                      Comment


                      • #12
                        Intrarea cat va fii?

                        Comment


                        • #13
                          flo: mai trimite unul cu numarul masinii

                          mosu: la ce intrare te referi ? daca se vine ca spectator cred ca intrarea e 2 ron (daca imi amintesc bine asta este taxa standard de intrare la targ) dar nu stiu asta sigur. doar cei de la expo ar putea sa confirme ... o sa ii intreb
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #14
                            Ce se mai aude in legatura cu traseul de la indemanare ??
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Traseul de indemanare l-am definitivat astazi, in curand o sa pun o schita si un filmulet.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google