Elibereaza Pilotul Din Tine !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by ady_p View Post
    Eu m-am inscris pe site-ul rompetrol si pana acum nu s-a intamplat nimic, nu am aparut nici la ei pe site, nici nu am fost contactat ... E ceva ce-mi scapa din regulament ?
    Te-ai inscris pe www.rompetrolracing.ro? Poate te-ai inscris cand se terminase timpul. addyionut cred ca stie mai bine cum arata site-ul si cum se procedeaza cu inscrierea, intreaba-l. Oricum, daca pt Constanta te-ai bagat, acum deja poti sa-ti urci filmuletul pt Timisoara. Vezi daca merge asa

    Comment


    • #17
      @addyionut: Am auzit ca cei 30 alesi in etapa asta vor fi sunati chiar de Marisca...e pe bune? Mi se pare tare ideea, face totul mult mai personal, mai ales ca Marisca se ocupa de antrenamentul castigatorului

      Comment


      • #18
        Nu stiu.
        Va zic eu maine.Poate...

        Comment


        • #19
          Well? Ce se intampla? Ati aflat ceva??
          Last edited by Seba; 3 August 2010, 19:14.

          Comment


          • #20

            egon tata , da in filmuletu tau ... e masina ta ? )) ca mie imi seamana a lu mareom ,te-ai consultat si cu el ?
            sa inteleg ca daca castigi , el o sa fie pilotul rompetrol racing ?
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #21
              Da...deci:

              Lista cu cei selectati este pusa pe site-ul rompetrol racing la istoric(sus-dreapta)
              Sunt si eu unul dintre fericitii concurenti selectati pt Constanta
              Intr-adevar m-a sunat Bogdan Marisca si mi-a dat aceasta veste buna.Acum astept ziua de miercuri sa plec la Constanta.Acolo...mai vorbim!
              Salutari!
              Last edited by addyionut; 30 July 2010, 23:04.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Cristi_Xp View Post
                http://www.rompetrolracing.ro/challenger/470
                egon tata , da in filmuletu tau ... e masina ta ? )) ca mie imi seamana a lu mareom ,te-ai consultat si cu el ?
                sa inteleg ca daca castigi , el o sa fie pilotul rompetrol racing ?

                Deci nu e voie! Acu' vazui ce-i mai poate mintea la kitsch-tunerul asta.
                Iar conform Regulamentului Rompetrol Racing Challenge, Art. 11 Alin.5; Art. 13 Alin 1 si 2, oficialii concursului vor primii si o sesizare oficiala cu privire la minciuna micului spammer ******ul a.k.a. **********.

                Comment


                • #23
                  Salut,in ce zi se tine concursul in CT si in ce zona ,imi poate spune si mie cineva?
                  http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                  Comment


                  • #24
                    In 5,6,7 august.
                    Locatia n-o stie nimeni.
                    Cum aflu te anunt.
                    Attached Files
                    Last edited by addyionut; 31 July 2010, 14:56.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by addyionut View Post
                      In 5,6,7 august.
                      Locatia n-o stie nimeni.
                      Cum aflu te anunt.
                      Mersi foarte mult
                      http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Cristi_Xp View Post
                        http://www.rompetrolracing.ro/challenger/470
                        egon tata , da in filmuletu tau ... e masina ta ? )) ca mie imi seamana a lu mareom ,te-ai consultat si cu el ?
                        sa inteleg ca daca castigi , el o sa fie pilotul rompetrol racing ?
                        )) Masina oricum nu conteaza, se va concura cu masini puse la dispozitie de organizatori

                        Originally posted by addyionut View Post
                        Da...deci:

                        Lista cu cei selectati este pusa pe site-ul rompetrol racing la istoric(sus-dreapta)
                        Sunt si eu unul dintre fericitii concurenti selectati pt Constanta
                        Intr-adevar m-a sunat Bogdan Marisca si mi-a dat aceasta veste buna.Acum astept ziua de miercuri sa plec la Constanta.Acolo...mai vorbim!
                        Salutari!
                        Plecati de maine??? Foarte tare! O sa fie fun fun...zau ca va invidiez acum, as fi vrut mult sa ajung si eu... Bafta!!!

                        Ca tot intrebam mai devreme, iata ce a aparut pe FB (Elibereaza pilotul din tine!):

                        "Masini, motoare turate cu multi decibeli, cauciucuri incinse, viteza, adrenalina, 10 concurenti inversunati in cursa pentru o miza care le poate schimba viata: titlul de pilot in Campionatul National de Raliuri 2011...

                        Te asteptam sambata, 7 august, la City Park Mall din Constanta, Blvd.Al.Lapusneanu, nr.116c, la prima semifinala Rompetrol Racing Challenge.

                        Fie ca iti sustii prietenii in cursa sau te bucuri de show-ul unui raliu adevarat, la ora 15:00 trebuie sa fii alaturi de noi cand dam startul !

                        Ce "tunn-am"? Mansele concurentilor, demonstratii ale pilotilor de la Napoca Rally Academy avand copiloti spectatori din randul celor prezenti la eveniment, concert Dragos Mostenescu playing Elton John si Andreea Banica in deschidere.
                        Drinks and food disponibile la fata locului. Vuvuzelele la purtator, din dotarea personala.

                        Ce mai astepti ? Anunta prietenii si ne vedem weekend-ul asta la mare!

                        Echipa Rompetrol Racing Challenge"
                        Last edited by rally.addict; 3 August 2010, 16:04. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #27
                          Salutari de la mare!
                          Incepe o zi frumoasa aici pe litoral(cel putin vorbind de vreme)
                          Noi,cei 30 de concurenti,o sa avem o zi incarcata de teste.
                          Pe scurt o sa fie cateva ore de teste psihologice,un interviu si 2 probe practice cu masina(Logan)
                          La finalul zilei,in functie de punctajul obtinut de fiecare,se vor anunta cei 10 finalisti care vor concura sambata in cadrul unui eveniment supermediatizat.
                          Locatia unde vom da testele astazi este City Park Mall Constanta unde trebuie sa fim la ora 8:30 si vom sta probabil toata ziua.
                          Cam atat stiu deocamdata!
                          O zi minunata!

                          Comment


                          • #28
                            sa ne ti la curent cu ce se intampla
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              M-AM CALIFICAT!!!!
                              A fost o zi destul de grea dar acum sunt fericit si cred ca as mai repeta experienta asta si de 1000 de ori daca ar fi nevoie sa ajung la acest nivel.
                              Maine va fi o zi si mai grea cu multe teste practice,antrenamente si cursuri de pilotaj.De maine incepe armata!
                              Tre sa fim super pregatiti pentru evenimentul de sambata.
                              Vom fi la aceeasi locatie unde am fost si azi de la 9 pana seara tarziu.
                              Salutari!

                              Comment


                              • #30
                                Bine zis Cristi_Xp,masina care ruleaza in clipul lui Road Empire este al lui Gigi(Mareom).Probabil se va da Gigi daca e rost de calificare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google