Dacia A Lansat Sandero Orange

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    sincer eu ma asteptam la sandero orange sa fie si masina portocalie cred ca ar fi fost o schimbare super
    dar asa ca au pus un telefon in masina si nu ai posibilitatea sa alegi alt operator este o miscare de doi bani parerea mea

    Comment


    • #32
      Originally posted by grecu george View Post
      sincer eu ma asteptam la sandero orange sa fie si masina portocalie cred ca ar fi fost o schimbare super
      dar asa ca au pus un telefon in masina si nu ai posibilitatea sa alegi alt operator este o miscare de doi bani parerea mea
      Nu sunt de acord cu tine... Din moment ce seria limitata este realizata in colaborare cu Orange este normal ca telefonul pe care ti-l dau sa fie in reteaua Orange... Asa ca din punctul asta de vedere nu ai ce sa le reprosezi.. Intr-adevar poate trebuia sa mai lucreze putin la culori, dar este un inceput bun .

      Comment


      • #33
        ce serie limitata...e sandero clima plus cu telefon in ea si neagra...asa cu un boston d ala aka alcatel sau sagem nu mai stiu ) ne facem toti logan orange...si il umplem pe turturel de comenzi de fluturi/delfini si ce mai e...si mai ieftin si cu motoare mai mari
        sigpic

        Comment


        • #34
          si eu vreau fluture rooz da ? roooz am zis

          lasand gluma la o parte.... vara asta cea mai atractiva oferta mi s-a parut sandero clima plus

          Comment


          • #35
            loganule ce naiba mah...la banii aia de clima plus luai logan laureat) chiar mai putin
            sigpic

            Comment


            • #36
              parca la configurator iesea cu 500 de euro mai putin ...mama masii

              Asa cum s-a vandut logan kiss .. se vor vinde si "editia asta limitata" ca oamenii e multi si ii pacaleste dealeru`
              Last edited by Loganu; 24 November 2010, 21:48.

              Comment


              • #37
                logan kiss renta...si desi sunt fan hatchback si am asteptat mult sa apara sandero asta, nu isi justifica in nici un fel sutele alea de euro in plus...gata au luat una cheala i au pus AC , e mai scumpa ca logan full-sau oricum in 500 de euro cum zici tu, ai oglinzi electrice, CB si altele- sau un telefon si o dau cu peste 9000 de euro..eu pe dacie n as da peste 9000 de euro ...isi face treaba foarte bine de cat costa..deja o dacie actuala care sare se 10 mii e hotie..
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Loganu View Post
                  si eu vreau fluture rooz da ? roooz am zis

                  lasand gluma la o parte.... vara asta cea mai atractiva oferta mi s-a parut sandero clima plus
                  Ok..se face..vom face comanda speciala pentru un mare fluture roz pe capota Loganului tau.. ce zici?

                  Comment


                  • #39
                    daca faci autocolantu gratis da )

                    @ geo - deja ma cam chinuie gandu la un sandero kiss

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Loganu View Post
                      daca faci autocolantu gratis da )

                      @ geo - deja ma cam chinuie gandu la un sandero kiss
                      A fost Logan kiss....asa ca nu cred ca se va repeta povestea...

                      Oricum daca stai si calculezi pretul unui Sandero Orange este cu 650 EUR mai mare decat al unuia normal, dar tot ce ai pus pe ea in plus fata de modelul de baza costa 1350 EUR...asa ca de aici rezulta ca ai un avantaj de 700 EUR..eu zic ca nu e deloc rau...

                      Comment


                      • #41
                        dacia sandero orange 1.6mpi +proiectoare+jante 9825 euro
                        dacia sandero laureate 1.6mpi+jante 10286 euro..deci 460 euro in plus...de astia 460 de euro la laureate ai in plus: oglinzi electrice incalzite, computer de bord, trimming interior mai elegant, vopsit exterior complet, mai multe optiuni gen martor usi deschise, inchidere automata a usilor, lumina in torpedou, aspect interior mai modern...chestii care adunate dau exact banii pe care ii dai in plus...nu e reducere de nici un fel, doar o versiune cheala la care au pus AC si muzica standard..exact versiunea care trebuia sa existe de la inceput..una de mijloc la un pret acceptabil, sa nu iei AC doar la versiuni full, ci sa fie optional..desi, in nici un caz asta nu e la pret acceptabil...parca ne ar da clima pe patru zone asa o mediatizeaza, pentru un amarat de AC.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Da măi - Geo - dar trebuie să înțelegi că îți dă și un telefon!

                          Comment


                          • #43
                            da iarta ma...mai scade 100 de euro...pai eu am deja telefonu ala..inseamna ca am logan orange..stickerele nu le am )
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              geo tu nu ai a/c

                              Comment


                              • #45
                                loganule esti sigur?:P
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google