EXPO ARAD - Tuning Show - Transport-AR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • EXPO ARAD - Tuning Show - Transport-AR

    Tuning Show Arad 2011

    - Campionatul national de car audio
    - Concurs indemanare auto - va fi etapa in Campionatul Regional de Rally Sprint pentru Amatori si Nelicentiati
    - Show & Shine
    - Demonstratie drift

    Evenimentul se va desfasura pe data de 05.06.2011, in incinta Expo Arad International (judetul Arad).


    1. Pentru inscriere Show & Shine rog a trimite urmatoarele detalii pe adresa de email: auto_pink@yahoo.com
    (Detalii la 0746 293 726 - Rusu Ramona)

    - Masina: Marca, model, an de fabricatie
    - 2-3 poze cu masina pe care doriti sa o expuneti (fata, lateral, spate, interior)
    - Numele complet al concurentului
    - Numar de telefon pentru contact si accept
    Taxa de participare este de 30 RON.


    2. Pentru concursul de indemanare trimite urmatoarele informatii la adresa inscrieri@vssracingclub.ro
    - numele, prenumele, data nasterii, seria si numar permis, data obtinerii, telefon mobil, e-mail
    - masina: marca, tipul, an fabricatie, nr inmatriculare, capacitate cilindrica, cai putere, daca are turbo sau nu, culoare, tractiune pe 2 sau 4 roti
    Taxa de inscriere 70 RON. Plata se poate face in contul Banca Transilvania RO20 BTRL 0360 1205 R474 05XX cu precizarea numelui, prenumelui, sau direct la organizatori. Detalii la 0741020406, Balogh Arthur.
    Conditia de participare - vechime in conducere de cel putin 1 an.


    3. Concursul de car audio se va desfasura in conformitate cu regulamentul CNCA.
    Inscrierile se vor face inaintea inceperii concursului.
    Taxa de participare este de 30 RON.

    Pentru mai multe detalii:
    Contact: 0730188287 (Expo Arad - Gelu Aleonte)
    Contact: 0746 293 726 (Show & Shine - Rusu Ramona) intre orele: 12:00-20:00
    Contact: 0741 020 406 (Concurs Indemanare Auto - Balogh Arthur)
    Contact: 0724 309 799 (Car Audio - Norby Dragster)
    Attached Files
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

  • #2
    care sunt categoriile la show&shine
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #3
      scrie-i un mail la ramona. fiecare se ocupa strict de partea lui, ca sa nu fie probleme.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #4
        concursul de tuning, show & shine se va tine atat sambata cat si duminica.
        de asemeni, cel mai probabil pe langa acestea vom avea si demonstratii si concurs de RC Drift si RC Crawling organizat de cei de la HPI-Racing Romania.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #5
          Va rog sa postati aici poze de la eveniment.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • #6
            pai tu ar trebui sa postezi avand in vedere ca ai plecat cu mainile pline daca imi amintesc bine

            or sa vina si poze de la eveniment, dar oamenii se misca mai greu pe caldura asta.

            apropo ... stie cineva daca a fost de la noi din club loganul ala albastru cu numar de CUP care a participat la indemanare in bucuresti ?
            as vrea sa ii transmit cu tot respectul ca nu pot sa cred si nu voi crede ca l-a batut un TICO.
            las-o dracu ma. ne facem de ras cu masinile noastre.
            Last edited by bubu_vasile; 6 June 2011, 14:39. Reason: Automerged Doublepost
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • #7
              Originally posted by bubu_vasile View Post
              pai tu ar trebui sa postezi avand in vedere ca ai plecat cu mainile pline daca imi amintesc bine

              or sa vina si poze de la eveniment, dar oamenii se misca mai greu pe caldura asta.
              Din pacate eu nu am avut cu ce face poze si de aceea caut pe la altii care au fost la eveniment.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • #8
                aha ... am inteles. o sa vorbesc sa vad cine a facut poze in zona in care ai participat si o sa vedem.
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • #9
                  Originally posted by bubu_vasile View Post
                  pai tu ar trebui sa postezi avand in vedere ca ai plecat cu mainile pline daca imi amintesc bine

                  or sa vina si poze de la eveniment, dar oamenii se misca mai greu pe caldura asta.

                  apropo ... stie cineva daca a fost de la noi din club loganul ala albastru cu numar de CUP care a participat la indemanare in bucuresti ?
                  as vrea sa ii transmit cu tot respectul ca nu pot sa cred si nu voi crede ca l-a batut un TICO.
                  las-o dracu ma. ne facem de ras cu masinile noastre.
                  off putin. Daca te referi la indemanarea din Bucuresti de la Carrefour Colentina, nu a fost Dsign cu numarul CUP, ci au fost alti 2 bucuresteni Viperutzu si Golan91 cu propriile masini.

                  In ceea ce priveste timpii, gandeste-te ca la un traseu din acela de indemanare te ajuta masina cea mai mica ca oricum toti foloseau doar treapta 1 si frana de mana(pe care tico o avea cel mai bine reglata dintre toti). Tico-ul ala a batut si un peugeot 206 de 180 de cai samd, nu numai logane.

                  Daca este vorba despre alt eveniment.... my bad.
                  Last edited by Canto; 6 June 2011, 16:25.
                  B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                  Comment


                  • #10
                    ala e eventul ... hmmm ... nah, poate ai dreptate, dar atunci nu ii vad sensul la toata treaba. ideea e ca am primit un pm pe un alt forum de la un amic cu care ma mai contrasem pe teme de logan si care a avut motiv de exultare numarandu-mi cate logane s-au facut de ras pe acolo

                    titlul pm-ului a fost: 'un TICO ma ? UN TICO ?"


                    LE: am vazut acum mai multe poze. se pare ca au fost si altii pe acolo
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #11
                      singura sansa sa bata era sa fie vreun smart sau tot o masina d-asta mica deoarece intai trebuia sa te invarti de 3 ori cu jaloanele dispuse astfel: .'. apoi .'.' un 360 de grade cu spatele si apoi un 180 ... toate astea destul de ingramadite ... deci nu am ce sa reprosez.
                      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google