Eveniment De Motorsport Destinat Pasionatilor Sportului Cu Motor 12-13 Mai Constanta

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eveniment De Motorsport Destinat Pasionatilor Sportului Cu Motor 12-13 Mai Constanta

    Eveniment de motorsport destinat pasionatilor sportului cu motor
    Clubul Sportiv Seaside Roads impreuna cu Maritimo Shopping Center va invita sa participati in weekend-ul 12-13 Mai la competitia automobilistica ce ofera pasionatilor, posesori de permis de conducere, posibilitatea de a iși demonstra maiestria la volan pe un circuit inedit, special amenajat, participând cu autoturismele personale.

    Deasemenea, nu vor lipsi demonstratii spectaculoase oferite de invitatii noștri, piloti in Campionatul National de Raliuri Dunlop și Campionatul National de Drift, care vor avea in postura de copiloti persoane din public, alese prin tragere la sorti.

    Data desfașurarii: 12-13 Mai

    Locatie: Constanta – Maritimo Shopping Center

    Vor oferi demonstratii:

    # Napoca Rally Academy – demo-uri conducere defensiva și pilotaj sportiv

    # Asociatia Studentilor și Medicilor Voluntari – simulare accident și acordare prim ajutor

    # TOP 5 piloti de DRIFT din Romania

    # SKODA Motorsport

    - Dan GIRTOFAN – Skoda Fabia S2000

    # BCR Leasing Rally Team:

    - Valentin PORCISTEANU – Mitsubishi Lancer Evo X R4 – Campionul National Absolut de Raliuri 2011

    - Edwin KELETI – Mitsubishi Lancer Evo X R4

    - Alexandru FILIP – Renault Clio R3 Maxi Evo
    LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

  • #2
    Este bine venit un eveniment ca acesta. Deci o sa ma uite Dumnezeu 2 zile pe acolo )
    De la ce ora incepe Sorine ?

    p.s Multumim pentru informatie
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #3
      Programul e pe seasideroads.ro . Teoretic sambata de la 9:30 la 18. si duminica de la 9:30 la 15.Eu ma asteptam sa fie mai multa lume inscrisa la concurs,dar ieri dimineata,cand teoretic era ultima zi de inscriere erau surprinzator de putine masini care si-au facut inspectia.
      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

      Comment


      • #4
        George sunt putine masini pt ca nu si-au facut cunoscut evenimentul. Eu am aflat acum vreo 3 zile accidental cand am intrat pe feisbuc. Programul inscrierilor si verificarea tehnica vine peste mana multora dintre cei care vroiau sa participe. Daca exista posibilitatea verificarii sambata dimineata ma gandeam sa ma dau si eu, just for fun, dar la orele stabilite de ei imi era imposibil sa ajung sa fac verificarea.

        PS. Am atasat o poza cu circuitul care mi se pare foarte interesant.
        PS2: Sorin te dai?
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • #5
          Si eu cred ca o sa vina multa lume in ziua concursului daca se accepta inspectia la fata locului. Toata treaba e sa vina la 8:30
          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

          Comment


          • #6
            si "taurete" knd incalzese gumele alea? pe la c ora ?

            Comment


            • #7
              Undeva intre 10 si 18 probabil cand li se pare lor ca este maximul de lume.
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • #8
                Bai nenea George, te-am vazut la stiri la neptuntv
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Multumesc Multumesc. Acum sunt vedeta ) Nu mai pot sa scot pret bun pe masina.
                  Si felicitari pentru timpii scosi.Tine-o asa si duminica si iesi in primii 3 in general.
                  Last edited by gxg; 13 May 2012, 00:20.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • #10
                    Hai ca v-ati decurcat bine dati-va incolo de simpatici ). Poze si filmulete o sa pun in seara asta aici
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by yrman View Post
                      PS2: Sorin te dai?
                      Am ajuns pe la Maritimo cu vreo 5 min. inainte sa intre in concurs Sorin, ce sa zic, e bine de tot baiatu' , echipat regulamentar...si masina si el, intr-un cuvant destul de spectaculos.

                      PS
                      Mi-au placut in special cei de la "Colina Motors" cu ale lor masini de curse si jante "Speedline Corse".

                      Comment


                      • #12
                        BRAVOOO YRMAAAAAN. Felicitari pentru locul 1!! (la grupa B) si cred ca 3 sau 4 pe general.
                        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                        Comment


                        • #13
                          Ms George ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Bravo CapatanA )) La mai multe premii pe viitor.
                            GXG-ule te-ai descurcat si tu destul de bine, mi-a placut. La anul daca oi fi ok nu voi rata ocazia sa particip si eu la un astfel de eveniment

                            Jantele alea speedline intreadevar sunt de belea dar bine ca mi-am indeplinit visul ca sa nu mai zic de masini ca am avut orgasm la greu ))))

                            p.s. O sa pun si poze de la eveniment + ceva filmulete
                            Last edited by Christnacht; 13 May 2012, 18:33.
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • #15
                              Mersi CIC-ule.Asa e la inceput mai strici ambreiaje,te mai sperii de derapaje.Dar promit ca pana la urmatorul eveniment o sa invat sa stapanesc masina mai bine si sper sa stau pe podium cu Yrman si Sorin. Si ca tot veni vorba filicitari si tie Sorine!Si mersi pentru ca ai facut cunoscut evenimentul.Sigur mi-ar fi parut rau daca aflam tarziu si nu reuseam sa ma inscriu. Desi la prima vedere taxa de inscriere parea mare, in final a meritat.Sper sa avem cat mai multe evenimente de genul asta.
                              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google