Cursuri/seminarii fotografie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cursuri/seminarii fotografie

    http://www.f64.ro/det.php?id=385&pid=8876

    Merita seminarul...? Eu sincer zic, ca nu merita... Personal, am invatat o gramada prin Trial&Error si foarte mult Google....

    Pentru o singura zi de bla bla bla din partea a doua persoane...e enorm pretul.

    Ce parere aveti?
    Last edited by andy_x3m; 10 August 2009, 19:35.
    e-mail: office@stickere.info

  • #2
    Eu zic ca as veni dar in 27 e regionala la Cluj, plus ca mai am de invatat pana sa inteleg ce vorbeste lumea acolo.
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • #3
      Salut.Suna interesant dar si 300lei!!!!!!!!!!
      Dar daca vrei sa inveti sunt alte solutii,sau poti incerca singur.
      Eu ma chinui sa invat singur,daca as avea un ajutor din partea unui profesionist nu ar strica,dar........
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #4
        Va rog sa discutati si sa comentati seminariile, dar sa si aduceti la cunostina altor membrii de astfel de cursuri. Cine le organizeaza, unde etc.
        Merci
        sigpic

        Comment


        • #5
          E interesant seminarul. E lucrez in domeniu (foto-video pentru evenimente) dar e un pic cam scump si se va prezenta punctul de vedere si metodele de lucru a 2 persoane. Poate nu coincide punctul lor de vedere cu al meu si atunci..... dau 300lei degeaba.
          Dar pentru un incepator este OK.

          Comment


          • #6
            Domnule waderus, sa inteleg ca dvs sunteti profesionist? Va invit sa intrati si pe topicul de concursuri, pe portofoliu si sa fiti cat mai activ aici!
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google