PHOTOSHOP - How To -

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PHOTOSHOP - How To -

    Va rog sa scrieti doleante dvs legate de binecunoscutul program. Sunt cativa aici, pe forum, care au idee cu ce se mananca!
    sigpic

  • #2
    Topic asta e de HOW TO, adica cand te uiti ca necuvantatoarea in ecran si nu stii ce sa mai faci, intrebi aici!
    sigpic

    Comment


    • #3
      acu am inteles...oricum sunt ceva tutoriale pe utube
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #4
        Sunt Tudore, dar lenea e si mai mare. Asa, cand se loveste careva, intreaba. Bine, vad ca toti sunt profesori!
        sigpic

        Comment


        • #5
          poate ar trebui sa prezinti niste tehnici ...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            hai sa incep eu cu intrebarile...cum sa fac grila clean ? fara sigla .. mie nu-mi iese deloc..copii o bucata din stanga sau dreapta siglei si incerc sa retusez sa nu se vada diferenta..dar nu-mi iese de nicio culoare..
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #7
              Cum nu iti iese? Eu am vazut ca le faci bine.
              sigpic
              !

              Comment


              • #8
                nu imi iese calumea si nu imi iese tot timpul...tot ramane acea diferenta .. dau cu smudge tool sau cu path tool dar tot nu prea iese mai ales cand bate soarele pe grila
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #9
                  Incearca si cu clone stamp tool
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #10
                    merci de sfat
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #11
                      Layer nou, warp, transform cam asa fac eu. Clona, mai putin si numai in selectie
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        cine ma ajuta si pe mine vreau si eu buza rosie doar cea de sus nu si in interiorul jantei
                        Attached Files
                        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                        Comment


                        • #13
                          cosmine, ai threadul „masinile voastre preparate de noi„ , aici sunt sfaturi/trucuri de invatzat in photoshop
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • #14
                            ok tudor mersi frumos mii de scuze
                            Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                            Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                            Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google