4 Tuning Days.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    B 72 RBG - mai multe poze sau detalii poate pune cineva . thx
    Loganul dp prima pagina primu post
    fara linkuri externe in semnatura

    Comment


    • #47
      Frumusel loganu.m-ai ales blonda....macar era vopsit fata de altu care l-am vazut acolo....faza tare....era un logan rosu mat colat....se vedea din avion ca era colat...ne uitam si noi acolo m-ai insisitenti si baiatu acela a dat drumul la "fumul de scena"ca sa ne caram....frumos nu?))
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • #48
        daca e loganul colat la care ma gandesc eu (kysu) arata mai bine decat unul vopsit..
        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by Emr3 View Post
          Frumusel loganu.m-ai ales blonda....macar era vopsit fata de altu care l-am vazut acolo....faza tare....era un logan rosu mat colat....se vedea din avion ca era colat...ne uitam si noi acolo m-ai insisitenti si baiatu acela a dat drumul la "fumul de scena"ca sa ne caram....frumos nu?))
          Fii convins ca n-a facut lucrul asta in scopul de a va trimite la plimbare ... Loganul asta "colat" de care ne povestesti e prea fain si pe langa altele vopsite era prea bun ...

          Nu luati totul prea personal, se pot intampla situatii, poti fi aiurit in toata nebunia de-acolo si nu poti controla absolut toate gesturile ... Pot fi si-ntamplari nefericite etc. .....

          Sunt absolut convins Emre ca, Cosmin nu v-ar fi trimis la plimbare cu masina de fum!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • #50
            Tm80mat

            Originally posted by MihaitzaMCV View Post
            Da .. ok .. aveti dreptate .. adevarul e ca am vazut masini mai frumoase .. singura chestie e ca e cea mai frumoasa din Ploiesti .. atata tot .. ca sunt zeci mult mai smechere ca a lui Zycu .. dar nu sunt din Ploiesti
            Mihaitza noi te credem ca e cel mai frumos din ploiesti ......felicitari lui .....dar asta nu scuza atitudinea aroganta din partea a 2 tinerei ( unu de 19 ani -Gabi_K1mk si zyku de 22 ) ! Inainte sa il intrebe pe Cata ce o modificat el la masina .......o avut inspiratia sa citeasca tot threadu lui cata ??? Si vorbea cu cata de parca ii era taicasu !!! Sa nu mai zic de nesimtitele expresii din partea lui gabi_K1mk !Sa vazut clar atitudinea lui ! Baiatu are 19 ani ....ce sai mai ceri ?
            Eu am terminat ce am avut de zis !

            NUMAI BINE TUTUROR !!!!
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google