Monovolumul Dacia La Ranca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monovolumul Dacia La Ranca

    Salut! Tin sa multumesc moderatorului care mi-a trimis mail-ul ca nu am mai intrat de ceva vreme pe forum ,dar am fost plecat cateva zile in concediu la Ranca .Pe langa peisajul splendid si soseaua care iti creste un pic adrenalina am avut ocazia ca atunci cand am coborat de pe Varful Papusa sa fotografiez si Monovolumul Dacia in teste.Nu stiu cat de bune sant pozele deoarece am un aparat cam batran (si-a facut treaba).Pentru cei pasionati de munte si de adrenalina va sfatuiesc sa mergeti in acea zona.Soseaua denumita si Transalpina este super un pic mai buna decat cea de pe Transfagarasan si la o inaltime mai mare.Iarna nu este practicabila.Va mutumesc pentru timpul acordat.O sa mai atasez poze si cu soseaua ca si idee.
    Attached Files

  • #2
    wow ce uratanie de masina;))) si cand e vorba de transalpin ,numai avem ce comenta,e ceva de vis.....:x

    Comment


    • #3
      te lasa fara replica acel traseu.dar nu tre sa mai zic numik deoarece esti din zona si stii mai bine.

      Comment


      • #4
        o corcitura intre sandero stepway si mcv ? sau mi se pare mie ?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          sandero mcv : Grin:
          Last edited by ice; 21 July 2011, 17:37.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Ori mi se pare mie doar pentru ca are acea prelata...ori masina aia chiar arata ciudat)
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • #7
              zici ca e TAB. eu asteptam mai degraba noul model de logan sa apara si pe strada noastra

              Comment


              • #8
                imi pare rau ca nu am putut face mai multe poze .din pacate erau in mers iar batranelul meu aparat era un pic depasit de situatie.oricum masina sincer arata cam nasol si din fata si din spate.sper ca la,lansare sa fie altceva ca design.

                Comment


                • #9
                  Nimic nou sub soare. La comentarii ma refer...


                  Asa s'a aruncat cu vorbe si cand s'a lansat Logan, Sandero, dar mai ales Duster. De fapt chiar inainte de a fi dezvaluite. Acum drumurile sunt pline de modelele astea.


                  De cand cu seceta asta, acrii is strugurii ma baieti...
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • #10
                    Acrii rau, nu asa.
                    Bine zis, orice e bun si frumos e acru!

                    Comment


                    • #11
                      nu e chiar o uratenie cum spune un user mai sus, asteptati sa vedeti cum va arata, asa s-au aruncat cu vorbe inainte de lansarea oricarui model, si un ultim exemplu a fost cu dusterul care a adunat toate caracterizarile posibile. iar in ciuda acestor vorbe, vanzarile merg neasteptat de bine. garantez ca asa va fi si in cazul monovolumului, care precizez din nou ca nu arata atat de urat precum pare cu camuflajul pe el.

                      Comment


                      • #12
                        abia acum aduce a frigider.pana nu vedem ce iese ne dam cu presupusul.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • #13
                          din fata pare a fi in liniile reno, vedeti sandero, fluence, etc...astept cu mare interes sa vad ce scot astia! ) cum va puteti da voi cu parerea despre aspectul acestei masini acoperite 98% nu stiu....in fine, asa e romanu bun la toate dar ultimul din europa!

                          Comment


                          • #14
                            suntem primii ..de la coada.si eu astept sa vad ce iese pana la urma.asta insemna ca se mai face si cate ceva,mai e unul pe ici pe colo care lucreaza in Romania.
                            Last edited by margelatu; 22 July 2011, 21:06.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • #15
                              In foarte multe tari sunt apreciate produsele romanesti dar ne place sa ne hulim produsele.....din pacate
                              Am vazut pe un alt www.......ro ceva poze cu sandero
                              Last edited by ice; 22 July 2011, 21:33.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google