Test: Cât De Român Eşti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sunt 65% român.
    Testul zice aşa:

    Eşti frate cu dracul, iar puntea e viaţa. Ţi-e bine în România că ştii că altundeva nu te-ai descurca. Dacă ţi s-ar da bani, ai şi arbora un steag de ziua naţională. Când vorbeşti cu străinii devii şi mai patriot decât de obicei şi începi să le spui despre Brâncuşi şi Duckadam chiar dacă nu-ţi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculţi manele, dar după ce te îmbeţi, parcă merg. Îţi place să-i corectezi pe alţii când greşesc. Şpaga e prietena ta bună. (51 - 70 de puncte)
    ps:tare testu
    low....&.....slow

    Comment


    • #32
      Sunt 66% român.
      Testul zice aşa:

      Eşti frate cu dracul, iar puntea e viaţa. Ţi-e bine în România că ştii că altundeva nu te-ai descurca. Dacă ţi s-ar da bani, ai şi arbora un steag de ziua naţională. Când vorbeşti cu străinii devii şi mai patriot decât de obicei şi începi să le spui despre Brâncuşi şi Duckadam chiar dacă nu-ţi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculţi manele, dar după ce te îmbeţi, parcă merg. Îţi place să-i corectezi pe alţii când greşesc. Şpaga e prietena ta bună. (51 - 70 de puncte)

      Comment


      • #33
        Intrebarea este,suntem frati cu dracul sau romani?
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #34
          Felicitări, ai scos 73 puncte din 100. Ce înseamnă asta? Ei bine, înseamnă că:
          Eşti rumân
          TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creştinismului european în faţa invaziei otomane. TU ai unit principatele şi TU ai dat jos comunismul! Prin 2015 vei descoperi deodorantul, iar prin 2020 vei afla că heroina nu e totuna cu marijuana. Vrei lăutari la nunta ta. Dacă s-ar desfiinţa televiziunile n-ai şti ce să faci cu timpul liber. Foloseşti expresia “sânge-n p**ă”. Ştii că doar banii contează, restul vine de la sine. Cine n-are frică de D'zeu va arde în focurile iadului. (66 - 100 de puncte)

          E tare intrebarea nr. 6 , si decisiva in punctaj intrebarea nr. 10.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • #35
            50% roman
            macar pe aici la noi am fost pana in 1918 sub stapanirea Imperiului Austro-Ungar(oleaca de nemti) Despre BUCOVINA vorbesc nu nordul Moldovei

            Comment


            • #36
              Sunt roman 76 %

              Si cu restul de 24% ce facem sau ce suntem?

              TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creştinismului european în faţa invaziei otomane. TU ai unit principatele şi TU ai dat jos comunismul! Prin 2015 vei descoperi deodorantul, iar prin 2020 vei afla că heroina nu e totuna cu marijuana. Vrei lăutari la nunta ta. Dacă s-ar desfiinţa televiziunile n-ai şti ce să faci cu timpul liber. Foloseşti expresia “sânge-n ****”. Ştii că doar banii contează, restul vine de la sine. Cine n-are frică de Dumniezo va arde în focurile iadului. (66 - 100 de puncte)
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • #37
                cica 68% ...dubios... in Buletin scrie 100% ))
                e-mail: office@stickere.info

                Comment


                • #38
                  E fals...buletinul...
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #39
                    Felicitări, ai scos 62 puncte din 100. Ce înseamnă asta? Ei bine, înseamnă că:
                    Eşti cam prea patriot.
                    Eşti frate cu dracul, iar puntea e viaţa. Ţi-e bine în România că ştii că altundeva nu te-ai descurca. Dacă ţi s-ar da bani, ai şi arbora un steag de ziua naţională. Când vorbeşti cu străinii devii şi mai patriot decât de obicei şi începi să le spui despre Brâncuşi şi Duckadam chiar dacă nu-ţi place nici pictura, nici handbalul. Nu asculţi manele, dar după ce te îmbeţi, parcă merg. Îţi place să-i corectezi pe alţii când greşesc. Şpaga e prietena ta bună. (51 - 70 de puncte)
                    vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                    Comment


                    • #40
                      mda tare testu 79% cred k is cel mai roman:P
                      Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
                      Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

                      Comment


                      • #41
                        Nu am vrut sa il fac ,ce este la noi in tara imi este sila ca sunt roman!

                        Comment


                        • #42
                          A scos cineva mai putin de 50 %?
                          La mine a fost 75 %.

                          TU ai luptat la Posada, TU ai fost scutul creştinismului ......

                          Prostii Dom'le, prostii!
                          Politics wasn't about the right or left side, was about have or have not.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            58 puncte.

                            Comment


                            • #44
                              63% roman, probabil restul neamt (sau patagonez?)
                              ECUFix
                              Please don't visit my homepage!

                              Comment


                              • #45
                                Am facut si eu testul si am realizat 76 de puncte.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google