Din Ciclul: Tiuning De La Tara (low Cost)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din Ciclul: Tiuning De La Tara (low Cost)

    Va prezint noua DACIA LOGAN 1.6 MPI 16V GTI CU NAVIGATIE GPS STOCK SI FOLIE TAIATA CU CUTTERUL. bonus manere si capac rezervor din crom de cea mai inalta calitate. la semafor, daca e in fata, pastrati o distanta mai mare sa nu intrati in coada de la caruta, pardon.... conducta de esapament. apropo de filmul tiuning iextrem al lui cristi, loganul asta cati CP o avea???? nu am vazut bine cati braduleti avea. mai lipsesc stikerele.

    15082009(003).jpg

    15082009(004).jpg
    sigpic

  • #2
    Asta nu-i nimic... avem noi in Calarasi cateva exemplare...
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • #3
      Asta chiar ca nu e nimic se poate si mai rau de atat.

      Acum ce vrei si tu daca atat a putut omu sa faca atata a facut.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • #4
        da da .. sunt si mai dezastruase...dar sa nu radem.. fiecare in limita posibilitatilor..
        sigpic

        Comment


        • #5
          sigur are 130 de cp...
          Ba sa imi bag.... daca stiu ca nu am bani de modificari la masina o las asa cum este ... decat sa tai folia ca taranu si sa pun fel de fel de chestii ciudate pe masina..deaia avem reputatie proasta..1/10 golanuri au nike , codita de rechin , embleme schimbate si lista poate continua

          Comment


          • #6
            folia nu am vazuto zici cai taiata din topor..)... aia chiar ca e tiganie..
            sigpic

            Comment


            • #7
              ...e facuta sigur de mana lui cum s-a priceput,nu a vrut sa cheltuiasca banii pe manopere...a vrut sa iasa ceva unicat,ca sa mearga melodia "Sunt unikat"(sau"Sunt baiat unikat"...nu mai stiu cum era) pusa in boxe

              Comment


              • #8
                eu unul nu m-as da atat de grande cand vad aceasta masina..! sumt multi pe acest forum care le au poate si mai rau ;)
                Eu recunosc ca am avut-o cam ca el . Gusturile s-au cizelat pe parcurs. Deci inca e de bine masina..
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #9
                  cine mi-o face si mie asa?
                  e foarte tare, de cand imi doresc....
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • #10
                    mai lipsea stikerul cu UNU_GUTZA. se vede ca filmul lui cristi a fost facut dupa un scenariu bine gandit cu cele mai kitchuri chestii de pe la noi, nu e vorba numai de logan. e dorinta arzatoare de a face ceva mereu la ea, de a mai lipi ceva, de a mai adauga ceva, de a mai taia, pana ajungi sa faci masina ca bradul de craciun in dorinta de a fi cea mai bling bling din parcare. din pacate la noi se ia modelul de la americani, dar ei cand pun un bling bling pe masina costa mii de dolari si arata al naibii de bine, pe cand la noi se cheltuiesc 50-100 lei si cand te uiti cum iese apoi iti este rusine tie pt posesorul acelei masini. si din cauza oameilor de genul asta ajunge sa generalizeze catre toti posesorii aceluiasi model de masina.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      uite aici masina suparata... pozata azi. :

                      - din dorinta de a avea eleron inalta a mai bagat ceva lemn si din dorinta de a avea aer mai mult in masina a montat un cooler de carcasa.. ;)
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • #12
                        Salut.Super tiunning mioritic.
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • #13
                          Vand coada de...pastrav,am inteles ca nu mai sunt rechini...deh,e criza.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            super tare frate!! asta chiar ca nu am mai vazut pana acum. sa-ti pui ventilator din unitate. asta dovedeste ca romanul este si va fi cel mai inventiv. este exact ce spuneam eu. dorinta de a-ti pune orice pe/in masina. are si codita taiata de caine. vorba lui d-fens, este criza si sunt buni si coditele de caini maidanezi. si cred ca proprietarul este asa mandru de masina lui tunata. oare "fan ul" avea "rpm urile" variabile in funtie de temperatura din masina???
                            Last edited by dan08; 15 August 2009, 22:31.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              cel mai "low" cost tuning

                              tuning mai ieftin ca asta nu gasiti. tot ce iti trebuie, este o carioca. oare ce IQ are tunaretul?
                              dacia-tunata-2.jpg

                              DSC02895.jpg

                              dacia-tunata-1.jpg

                              dacia-tunata-3.jpg
                              Last edited by dan08; 10 September 2009, 18:48.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google